UniverPL – Навчання в Польщі
(097) 69-61-777
(066) 20-56-777
(044) 33-20-930
пн-пт 0930-1800
Про нас Університети Як стати студентом Вартість послуг Контакти
Графік співбесід
Курси польської мови
Освітні тури
Відгуки
Новини
Все про навчання
Галерея
Наші друзі
Фото
Фото
Відео
Відео
Новини

Університети Кракова

Все про навчання
Краків

Краків (пол. Kraków) - місто в Польщі, розташоване на березі Вісли. Друге за величиною та кількістю мешканців місто у Польщі після Варшави, одне з найстаріших міст Польщі, з тисячолітньою історією, багатою культурною і архітектурною спадщиною.

 

Культурна столиця Європи 2000 року. Історичний центр Кракова належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Краків, без сумніву, є одним з найбільш цікавих міст Польщі й всієї центральної Європи. Своєю неповторністю місто зобов'язане чудовій архітектурі, яка відноситься ще до тих часів, коли Краків був столицею держави, а Вавель був родовим гніздом польських королів.

 

Незважаючи на те, що в XVI столітті столиця держави була перенесена звідси до Варшави, Краків досі не перестає бути культурним центром країни. Місто пережило Другу Світову війну без серйозних руйнувань, а повоєнні залізобетонні мікрорайони були зведені на його околицях, завдяки чому старе місто зберегло свій історичний вигляд.

 

Краків є також важливим академічним центром. Тут був відкритий перший польський університет - Ягелонський Університет, який і до теперішнього часувисоко цінується й визнається як у країні, так і в усьому Світі.

 

Краків є найбільш часто відвідуваним туристами містом Польщі. До найбільш цікавих визначних пам'яток міста можна віднести, звичайно ж, Вавель та історичне Старе місто, оточене Плантами - міським парком, спроектованим у формі перстня. У самому серці Старого міста розташована величезна ринкова площа (найбільша в Європі) з сукняними рядами часів XIV століття, які єодним із символів Кракова.

 

ВНЗ-партнери в м. Краків:

  • Краківська Академія ім. А. Ф. Модживського
  • Краківський Державний Економічний Університет

 В свій час Краків був першою столицею Польщі. Це місто і сьогодні часто називають столицею, але тільки освітньою. Університети Кракова, яких налічується до 28, дають освіту біль ніж 200 000 студентів з Польщі та з-за кордону. В Кракові студенти, в тому числі і з України, можуть не тільки навчатися, а й отримувати задоволення від багатого культурного життя. А ще Краків розташовано близько до різних європейських міст, тому учні можуть подорожувати у вільний час.

Найкращі університети Кракова

ВУЗи Кракова є справжньою гордістю Польщі. Ягелонський університет визнаний найстарішим університетом Польщі. Крім цього його називають одним з старіших осередків сучасної науки в світі. До цього вишу мріють вступити не абітурієнти зі всього світу. Серед видатних випускників був сам папа Павло ІІ. В університеті є унікальна бібліотека, серед книг ви можете найти в ній і середньовічні рукописи. В університеті налічується 15 факультетів, при цьому відділення, що відносяться до питань охорони здоров’я, виділені в окрему установу. Ви можете обрати одну зі 100 спеціальностей та спеціалізацій. Майже всі краківські університети проводять навчання як польською, так і англійською мовою. В першому випадку сплата за навчання буде меншою, тому ми пропонуємо вам пройти курси польської мови в Кракові. Завдяки цій можливості ви зможете менше платити за навчання, при цьому не втратити в якості освіти. Навчання в Кракові запам’ятається вам назавжди, цей час буде цікавим і важливим періодом вашого життя.
 
Конвертер валют
Конвертувати з:
Поміняти місцями
Конвертувати в:
Сума:
Опубликовать в LiveJournal
Web-Avangard