UniverPL – Вища освіта в Польщі
(097) 69-61-777
(044) 33-20-930
пн-пт 1000-1800
Про нас Університети Як стати студентом Вартість послуг Контакти
Курси польської мови
Освітні тури
Графік співбесід
Все про навчання
Галерея
Новини
Наші друзі
Відгуки
Фото
Фото
Відео
Відео
Новини

Краків

Головна
Все про навчання
Польща
Краків

Краків (пол. Kraków) - місто в Польщі, розташоване на березі Вісли. Друге за величиною та кількістю мешканців місто у Польщі після Варшави, одне з найстаріших міст Польщі, з тисячолітньою історією, багатою культурною і архітектурною спадщиною.

 

Культурна столиця Європи 2000 року. Історичний центр Кракова належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Краків, без сумніву, є одним з найбільш цікавих міст Польщі й всієї центральної Європи. Своєю неповторністю місто зобов'язане чудовій архітектурі, яка відноситься ще до тих часів, коли Краків був столицею держави, а Вавель був родовим гніздом польських королів.

 

Незважаючи на те, що в XVI столітті столиця держави була перенесена звідси до Варшави, Краків досі не перестає бути культурним центром країни. Місто пережило Другу Світову війну без серйозних руйнувань, а повоєнні залізобетонні мікрорайони були зведені на його околицях, завдяки чому старе місто зберегло свій історичний вигляд.

 

Краків є також важливим академічним центром. Тут був відкритий перший польський університет - Ягелонський Університет, який і до теперішнього часувисоко цінується й визнається як у країні, так і в усьому Світі.

 

Краків є найбільш часто відвідуваним туристами містом Польщі. До найбільш цікавих визначних пам'яток міста можна віднести, звичайно ж, Вавель та історичне Старе місто, оточене Плантами - міським парком, спроектованим у формі перстня. У самому серці Старого міста розташована величезна ринкова площа (найбільша в Європі) з сукняними рядами часів XIV століття, які єодним із символів Кракова.

 

ВНЗ-партнери в м. Краків:

  • Краківська Академія ім. А. Ф. Модживського
  • Краківський Державний Економічний Університет

 

 
Конвертер валют
Конвертувати з:
Поміняти місцями
Конвертувати в:
Сума:
Опубликовать в LiveJournal
Web-Avangard