UniverPL – Навчання в Польщі
(097) 69-61-777
(066) 20-56-777
(044) 33-20-930
пн-пт 0930-1800
Про нас Університети Як стати студентом Вартість послуг Контакти
Графік співбесід
Курси польської мови
Освітні тури
Відгуки
Новини
Все про навчання
Галерея
Наші друзі
Фото
Фото
Відео
Відео
Новини

Курси в Україні

Курси польської мови
В Україні

Курси польської мови у Миколаєві
Курси польської мови у Рівному
Курси польської мови у Тернополі
Курси польської мови у Харкові
Курси польської мови у Сумах
Курси польської мови у Чернігові
Курси польської мови у Дніпропетровську
Курси польської мови у Донецьку
Курси польської мови в Одесі
Курси польської мови у Львові
Курси польської мови у Херсоні
Курси польської мови у Новій Каховці
Курси польської мови в Охтирці
Курси польської мови у Білій Церкві
Курси польської мови у Кривому Розі
On-line (Skype)
Курси польської мови у КИЄВІ

Вивчай польську з носіями мови!

Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL" проводить набір на 8-місячні підготовчо-адаптаційні курси з вивчення польської мови в Києві.

Інфографіка

Загальний курс польської мови побудований з урахуванням всіх мовних навичок: розмовної мови, читання, письма та сприйняття на слух (аудіювання).По завершенні курсу кожен учасник отримує сертифікат. На наших курсах виз можете швидко вивчити польську мову.

Підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі, які мають професійний викладацький досвід роботи та допомагають вивчити польську мову з нульового рівня, до рівня А1, А2, В1 та В1+. Уроки польської мови мають груповий та індивідуальний характер.
 
Кількість учасників в групі: 7-9 чоловік.

Заняття будуть проходити 2 або 3 рази на тиждень, крім суботи та неділі, Ви можете обрати одну із трьох груп, за найбільш зручним для вас графіком.


Група 1 (192 академічні години)

 • Понеділок - Середа - П'ятниця (16:00 - 17:30)
Вартість: 975 грн. / місяць (1 місяць - 12 занять) - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ! Оплата за весь курс 8 місяців здійснюється двома частинами:
 • перші 4 місяці - 3900 грн.;
 • наступні 4 місяці - 3900 грн.
Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1, В1+.


Група 2 (192 академічні години)

 • Понеділок - Середа - П'ятниця (17:30 - 19:00)
Вартість: 975 грн./місяць (1 місяць - 12 занять). Оплата за весь курс 8 місяців здійснюється двома частинами:
 • перші 4 місяці - 3900 грн.;
 • наступні 4 місяці - 3900 грн
Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1, В1+.


Група 3 (144 академічних годин)

 • Понеділок - Середа - П'ятниця (19:00 - 20:00)
АКЦІЙНА Вартість: 590 грн. / місяць (1 місяць - 12 занять) - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ! Оплата за весь курс 9 місяців здійснюється двома частинами:
 • перші 4,5 місяці - 2655 грн.;
 • наступні 4,5 місяці - 2655 грн.
Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1.


Група 4 (170 академічних годин)

 • Вівторок - Четвер (16:00 - 18:00)
Вартість: 845 грн. / місяць (1 місяць - 8 занять) - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ! Оплата за весь курс 8 місяців здійснюється двома частинами:
 • перші 4 місяці - 3380 грн.;
 • наступні 4 місяці - 3380 грн.
Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1.


Група 5 (170 академічних годин)

 • Вівторок - Четвер (18:00 - 20:00)
Вартість: 845 грн. / місяць (1 місяць - 8 занять) - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ОПЛАТ! Оплата за весь курс 8 місяців здійснюється двома частинами:
 • перші 4 місяці - 3380 грн.;
 • наступні 4 місяці - 3380 грн.
Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1.


По закінченню курсу та фінального тестування кожен учасник отримає відповідний сертифікат.

Навчальні матеріали:
 • підручники та зошити "Krok po kroku";
 • додаткові матеріали: польські газети, журнали, роздруківки, ксерокси, аудіоматеріали та ін.

Початок навчання: після повного формування групи.

Місце проведення: центральний офіс Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL» - м. Київ вул. Артема 49, оф. 511.

За детальною інформацію звертайтесь за тел. (097)696-17-77
 
Відгуки


Анастасія (Київ)

Курси польської мови в Києві


Вирішивши навчатися в Польщі ,я почала шукати центри з навчання польської мови, прочитавши відгуки і рекомендації я вибрала univerPL. Я ні разу не пожалкувала про свій вибір. Навчання здійснюється 7 місяців, за цей термін чудовий вчитель-Марія дала нам змогу вивчити обов'язкову базу польської мови. Метод викладу нового матеріалу приємно вражає, все на доступному рівні пояснюється і закріплюється практикою. Мої враження від вивчення польської мови дуже відрізняються від відгуків "знавців" щодо легкості вивчення, польська мова досить не легка, граматика на рівні з українською мовою, треба бути готовим просто "зубрити", щоб бути спроможним використовувати всі знання на практиці.

Щодо моїх побажань, то хотілось би більше мовної практики, але в цілому я задоволена курсами. І раджу навчання в univerPL.

Насправді я хочу сказати величезне дякую Марії, за її старання.

Дарина (Київ)

Курси польської мови в Києві

Доброго дня!
Я пройшла 8 місячний курс польської мови в UniverPL і я була вражена дбайливим підходом вчителів та адміністрації до кожного із студентів. Наша вчителька Пані Марія уважно ставилась до кожного учня, відповідала на всі питання та була готова в сотий раз пояснити будь-яку тему)) Вона надзвичайно добре знала індивідуальність кожного учня, сильні та слабкі сторони та намагалась допомогти подолати перешкоди під час навчання. Марія розвивала нас різносторонньо та розширювала наше світобачення, розповідаючи про польські традиції, свята, звичаї. Надзвичайно корисними виявились самостійні завдання, такі як підготувати доповідь про відомі місця Польщі, традиційні страви, сучасну моду, музику, мистецтво. На уроці ми відводили час для розвитку нашого мовлення, працюючи в парах та групах, не рідко Марія влаштовувала ігри для розвитку нашої комунікабельності. Що ж до адміністрації UniverPL, то вони завжди були готові відповісти на будь-які питання з приводу майбутнього вступу до ВУЗів Польщі та дати поради.
Ви не пошкодуєте, якщо будете вивчати польську мову тут!!

Дякую, UniverPL!!!!


Андрій (Київ)

Курси польської мови в Києві


В цілому, курсом польської мови задоволений.

З боку викладача була запропонована якісна, професійна метода вивчення іноземної мови. Надавалась належна підтримка, допомога та роз'яснення у разі вимоги.

Групові заняття вважаю достатньо ефективними для себе; потужна основа в ході самостійного вивчення мови та подальшого її вдосконалення.

Серед недоліків програми можна зазначити брак часу для мовної практики. Заняття були продуктивними, однак не зайвим було б розширення годин для, безпосередньо, мовної практики, спілкування між членами групи.


Курс вважаю вдалим та результативним.


Ще більше відгуків
 

Вивчення іноземних мов відкриває великі перспективи для молоді, адже абітурієнти зможуть вступити в кращі європейські ВНЗ. Польща славиться своїм високим рівнем освіти і пропонує майбутнім студентам великий вибір спеціальностей. І хоча викладання в даних навчальних закладах проводиться і англійською, для вступу в польський ВНЗ та подальшого навчання в ньому найкраще вчити польську мову. Тому вивчаємо польську мову для отримання якісної освіти в Польщі.


Саме це і пропонує Центр Освіти "UniverPL" - польська мова для початківців. Також, будь-який бажаючий може пройти мовні курси в Польщі, що дозволить йому опанувати в ідеалі польську мову, зокрема як граматичну, так і лексичну її складову, оскільки навчання відбувається із залученням носіїв мови. При навчанні в нашій країні, до ваших послуг курси іноземних мов в Києві, уроки польської мови можна проводити за особистим графіком.. Протягом занять в короткий термін для вас буде забезпечений комплексний і ефективний підхід у навчанні. Уроки польської мови ґрунтуються на передовій програмі курсів польської мови, наданій Центром Освіти "UniverPL".

 
Конвертер валют
Конвертувати з:
Поміняти місцями
Конвертувати в:
Сума:
Опубликовать в LiveJournal
Web-Avangard