LOGO
(097) 69-61-777
(044) 33-20-930
пн-пт 1000-1800
Про нас Університети Як стати студентом Вартість послуг Контакти
Курси польської мови
Освітні тури
Графік співбесід
Все про навчання
Галерея
Новини
Наші друзі
Відгуки
Фото
Фото
Відео
Відео
Новини

Курси в Україні

Головна
Курси польської мови
В Україні

Курси польської мови в Києві

Вивчай польську з носіями мови!

  

Українсько-польський центр освіти "UniverPL" проводить набір на курси польської мови.


Загальний курс польської мови проходить з урахуванням рівномірного розвитку всіх мовних навичок: розмовного мовлення, читання, письма та сприйняття на слух (аудіювання). Якщо у Вас заплановане навчання у Польщі, закінчивши наші курси, не виникне ніяких труднощів здобути вищу освіту.


Кожен з Вас має унікальну можливість вивчити польську з носіями мови та професійними українськими викладачами в Києві. Щодо курсів у інших містах України, звертайтеся до менеджерів Центру за телефонами в контактах.

Протягом курсу учасники пройдуть наступні рівні: А1, А2, В1


Термін навчання: 5-7 місяців (149 академічних годин)


Графік занятть: 1, 2 або 3 рази на тиждень

 

Група: 6-8 чоловік


Навчальні матеріали: підручники та зошити "Hurra Po Polsku", "Krok po Kroku" аудіоматеріали, додаткові підручники


По закінченню курсу: кожен учасник отримує сертифікат


Місце проведення: офіс Центру Освіти "UniverPL" - м. Київ вул. Артема 49, оф. 510


На даний момент більшість університетів Польщі вимагають при вступі рівень B1, але для впевненості радимо закінчувати курси польскої мови на рівень В2.

 

Пропонуємо до вашої уваги детальніше познайомитися з рівнями володіннями мовою:

 

А1 - початковий рівень

На даному рівні людина користується базовими повсякденними фразами, може будувати прості речення та коротко відповісти на не складні запитання про себе. Вчиться читати та писати.

 

А2 - початковий досвідчений рівень

Людина може ширше відповісти на запитання про себе, родину, побут, хобі, денний графік. Може передати прості речення у письмовму вигляді та володіє середнім рівнем читання.

 

В1 - середній рівень

Людина може чітко висловлювати свою думку у ширших сферах, пов'язаних з її життям, навчанням, роботою, мріями та планами. При потраплянні у мовне середовище або країну, де використовується дана мова, зможе зрозуміти та передати інформацію на хорошому рівні, аргументувати та висловити свою думку. Вільно читає та досить добре володіє письмом.

 

В2 - рівень вище середнього

Людина може чітко висловити, аргументувати та довести свою думку в будь-якій мовній ситуації. Користується складними мовними конструкціями та розуміє складні речення, безперешкодно спілкується з носіями мови на загальні та ширші теми. Вільно читає та пише.

 

Існує ще два професійних та вищих рівні С1 (просунутий) та С2 (досвідчений), як правило їх засвоюють у разі професійних потреб.

 

Компанія "UniverPL" надає можливість вивчити польську мову не лише за допомогою висококваліфікованих та досвідчених українських викладачів, але і з Польщі, які вже не перший рік працюють в Україні та дають змогу усім бажаючим засвоїти польську мову з носіями.


Для реєстрації необхідно подати заявку, після чого з Вами зв'яжеться менеджер Центру та проконсультує Вас з усіх питань.   

 

 

 
 
Конвертер валют
Конвертувати з:
Поміняти місцями
Конвертувати в:
Сума:
Опубликовать в LiveJournal
Web-Avangard