Університет Леона Козьмінського

untitled-2

Варшава

 • Адміністрація
 • Фінанси та бухгалтерський облік
 • Економіка
 • Соціологія
 • Психологія
 • Право
 • Менеджмент та управління

Академія Леона Козьмінського, м. Варшава
Akademia Leona Koźmińskiego
Kozminski University

Місія: вітрильник у відкритому морі, зображений на логотипі, є символом пригод, досягнення нових горизонтів, творчої праці в команді, лідерства та необмежених можливостей.

image

Академія Леона Козьмінського є найкращою бізнес-школою в Центральній і Східній Європі. Університет отримав низку національних і міжнародних акредитацій, а також лідируючі позиції в глобальних освітніх рейтингах, що вказує на високу якість навчальних програм і послуг Університету.

Відвідайте презентацію навчання у Польщі та дізнайтесь більше про цей університет>>

Академія є володаркою так званої «Потрійної Корони» в Акредитації: EQUIS, AMBA і AACSB. На сьогодні менше 70 (1%) бізнес-шкіл в світі мають ці три акредитації одночасно. У 2011 році Університет Козмінський ввійшов в цю престижну групу. За класифікацією престижних рейтингів 2016 року, опублікованих у «Financial Times», Академія займає: European Business Schools – 45-е місце, Master in Management – 42-е місце, Master in Finance -18-е місце, EMBA -72-е місце у світі. Признання Академії Леона Козмінського Асоціацією Азіатсько-Тихоокеанських бізнес-шкіл (AAPBS) знаменує собою ще один важливий крок у вищій освіті Польщі спільно з швидкозростаючим азіатським освітнім ринком. Приєднання до AAPBS допомагає полегшити співробітництво з азіатськими партнерами. Це включає: наукові дослідження, обмін студентів та викладачів, літні школи, спільні програми і т.д. Університет прагне надати якісну та всебічну освіту своїм студентам. Дана пропозиція Університету включає в себе рівні: бакалавр, магістр, MBA, Ph.D – навчання проводиться англійською мовою. Це гарантує, що навчання в Академії Леона Козмінського буде проходити на високому рівні, а диплом визнаватиметься у всьому світі бізнесу. Навчання у Польщі Ваш правильний вибір.ubt-zhutd30

З 2009 року Університет Козмінського був включений в список найпрестижніших університетів, опублікований «Financial Times», як найкращий приватний ВНЗ в Польщі. Крім того, протягом останніх 17 років поспіль він займає перше місце серед приватних університетів в освітніх рейтингах, опублікованих польськими інформаційними порталами «Perspektywa», «Rzeczpospolita» і «WPROST». Університет Козмінського також отримав відзнаку від Національного акредитаційного комітету за професійність викладання таких навчальних дисциплін як Управління, Адміністрація та Право.

Академія Леона Козмінського дає можливість навчатися в чотирьох різних країнах (Велика Британія, Франція, Німеччина, Португалія), в чотирьох престижних університетах в рамках однієї програми «Міжнародного менеджменту», і отримати два дипломи одночасно.

Студенти Академії Леона Козмінського отримують не лише якісні теоретичні знання, але і практичні, які відповідають потребам ринку праці. Мають можливість вивчати польську мову на високому рівні. Навчальні програми створюються на основі співпраці з представниками відомих міжнародних компаній. Викладачі Університету – відомі спеціалісти, які мають практичний досвід в області бізнесу, консалтингу та управління. Практики, які пропонуються Університетом, проходять як в польських, так і в міжнародних компаніях. Студенти мають можливість поїхати на навчання по обміну (як в рамах програми «Еразмус», так і на основі двосторонніх угод) в більш ніж 200 університетів-партнерів Академії. В Університеті регулярно проходять зустрічі студентів з відомими світовими особистостями: лауреатами Нобелівських премій, успішними бізнесменами, лідерами суспільного життя. Спеціалісти Університету Леона Козмінського користуються великим авторитетом серед роботодавців.ebzrkhdzoue

У сучасній бібліотеці університету є все необхідне для навчання. Комп’ютеризований каталог допомагає знайти необхідні матеріали за лічені секунди. Університет Козмінського має доступ до різних баз даних, якими студенти можуть скористатися для пошуку статей і матеріалів за темами, які цікавлять, знаходячись безпосередньо в Університеті або вдома. Бібліотека має також комп’ютерні зали для індивідуальної та групової роботи.

Спорт є важливою частиною життя студентів. Студенти Університету Козмінського успішно беруть участь в численних спортивних змаганнях. Академічна асоціація спорту пропонує для студентів все необхідне для повноцінного фізичного розвитку, організовує різні спортивні заходи і табори. Університет володіє кількома спортивними комплексами, що включають: одне ігрове поле і дві спортивні зали. Крім того, Університет орендує басейн, сауну, баскетбольний та волейбольний майданчики. В Університеті можна професійно займатися такими видами спорту як футбол, баскетбол, волейбол, плавання, теніс, настільний теніс, айкідо, дзюдо, вітрильний спорт, аеробіка, гірські лижі, гольф і дайвінг.

Усі студенти мають доступ до 7 комп’ютерних лабораторій з 235 ПК, які оновлюються кожні чотири роки. Студенти також мають доступ до різних комп’ютерних програм таких як: Symfonia (бухгалтерські програми), Lex Polonica (підзаконні акти), Statistica 6, Market Place, 3D Studio Max, Adobe Acrobat, Correl Draw, різних антивірусних програм. Крім того, студенти і викладачі можуть брати додатки Microsoft для встановлення на своїх комп’ютерах.

На території університету є 4 кафетерії, де можна смачно поїсти або ж просто швидко перекусити. Також в приміщенні Академії розміщена книгарня, 2 копіювальних офіси, 5 кавових машин, банкомат, пошта для відправки листів чи оплати рахунків. Парковка розрахована на 400 місць для студентів і 70 додаткових місць для викладачів і співробітників. Навпроти Університету знаходиться трамвайна зупинка, проїзд до центру Варшави займає всього 15-20 хвилин.

Академія Леона Козмінського знаходиться на невеликій відстані від усіх європейських столиць. Варшава – це місто, де знаходяться головні офіси найбільших міжнародних корпорацій, і це робить його перспективним місцем для початку успішної кар’єри. І Ваш перший крок вивчити польську мову.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1993 р.
 • Професійні кадри – 400 чол.
 • Кількість студентів – 8 000 чол.
 • Кількість іноземних студентів – більше 500 чол.

Веб-сайт: www.kozminski.edu.pl