+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Побут студента

Проживання

Іноземні студенти мають можливість проживати як в гуртожитках, так і в орендованих квартирах.

Кімнати гуртожитку оснащені всім необхідним для проживання та навчання студентів, зокрема є доступ до мережі Інтернет, пральні машини. У кімнатах проживають 2-3-4 людини. Середня вартість проживання в гуртожитку – 400 – 800 злотих на місяць, залежно від умов.

Також студенти можуть винаймати квартиру. У такому разі оплачується оренда + комунальні послуги. Вартість проживання залежить від кількості кімнат, місця розташування квартири по відношенню до центру міста або віддалення від навчальних закладів. Оплата за оренду квартири становить від 500 до 1500 злотих на місяць, залежно від умов.

Увага! Центр освіти «UniverPL» вирішує питання, пов’язані з пошуком житла, поселенням та офіційною припискою наших студентів на момент вступу абітурієнта.

Харчування

Студенти в Польщі можуть харчуватися самостійно або в кафе та їдальнях. При кожному ВНЗ є власні їдальні для студентів та викладачів, де обід коштує 20 злотих. Крім того, в містах є багато торгових центрів (Lidl, Biedronka, Tesco, Auchan), де можна придбати продукти харчування за доступними цінами. Загалом витрати на харчування для студента на місяць становлять 500 – 800 злотих.

Транспорт

Польський громадський транспорт розвинений на високому рівні. Існують автобусні та трамвайні маршрути. Весь транспорт їздить за розкладом, на кожній зупинці є розклад всіх маршрутів, також написано, який вид транспорту приходить в певний час. Проїзд в громадському транспорті відбувається за квитками, які можна придбати в кіосках. Квитки потрібно «пробити» через компостер в транспортному засобі, інакше потрібно буде заплатити штраф. Всі квитки універсальні, поділу за видами транспорту немає. Однак, є різні види квитків – залежно від тривалості проїзду або строку дії проїзного (на добу, тиждень і т.д.).//jakdojade.pl/ – сайт з інформацією про транспорт в Польщі.

Студентам надається можливість покупки місячного абонемента для проїзду у всіх міських видах транспорту (трамвай, автобус) зі студентською знижкою. Вартість місячного абонемента з необмеженою кількістю поїздок близько 50 злотих.

Вартість злотого можна переглянути тут – //www.kredobank.com.ua/.

Заповнити анкету
Конвертер валют