+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-ПТ 9:30-18:00
untitled-2
2
Kb8aV8eauEo
4-2
collegium_civitas
6
7
1d0dbfd
ueklogo
ka_www
11-2
logopl
kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg
14
15
16
lublin_logo

Блог

Куди можна поступити без ЗНО, або що робити якщо не здав ЗНО?

Вже найближчим часом випускники шкіл стануть студентами державних та приватних вузів України. Але, нажаль, є і ті, хто з різних причин не зміг здати зовнішнє незалежне оцінювання.

Детальніше →

Віза до Польщі для студентів

Як? Коли? Що потрібно? Та скільки часу це може зайняти?- на всі ці запитання я дам відповідь та буду максимально підготувати вас до подачі на польську візу.

Поки нам залишається і надалі сподіватися на безвізовий режим для українців, я розповім як швидко і правильно отримати візу та якнайшвидше поїхати до Польщі на навчання.

Детальніше →

ВИ В ПОЗНАНІ: КІЛЬКА ПОРАД NA DZIEŃ DOBRY

Юлія, Артистичний Університет в Познані

Познань – західна брама Польщі. Місто, де сучасність зустрічає минуле і чуттєво тисне його руку. Дбайливо збережені класичні і барокові будинки стоять поряд з скляними новобудовами, а міський пейзаж при цьому виглядає гармонійно. Якщо Люблін для Вас замалий, Варшава завелика а Краків занадто львівський – їдьте до Познані. Через близькість до Берліна культурний експорт-імпорт працює справно, і кожен консумент культури знайде що-небудь звичайно приємне або ж приємно приголомшливе.

Детальніше →

Крок в доросле життя

Привіт всім)

Хочу поділитися своїми враженнями, щодо навчання в Польщі, а саме в чудовому містечку Люблін. Я навчаюсь в Университеті Соціальних і Природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні, на факультеті «Фізіотерапія». Находжусь в Польщі з 13 вересня і досі не можу повірити, що отримую освіту в цій країні. Приїхавши до свого гуртожитку, всі мої друзі, та і я, були під великим враженням і водночас хвилювались. Адже ми на порозі дорослого життя, розуміємо, що несемо велику відповідальність перед собою і своїми батьками. Перші кілька тижнів були тяжкими, але с часом ти починаєш пристосовуватись до нового студентського життя. В університетах організовують спеціальні курси польського для студентів. На них спочатку перевіряють твій рівень польської мови, та згодом розподіляють на групи. Курси абсолютно безкоштовні і мають велику користь для тебе. З приводу гуртожитків, ви можете обрати той, який підходить вам, відповідно до вашого бюджету. В Любліні ціна від 385 злотих до 600 злотих, але знімати квартиру можна з декількома людьми – 300-400 злотих(+ комунальні послуги).

Детальніше →

Варшава як ідеальне місце для навчання та життя студента

Після одинадцяти років шкільного життя на мене та моїх батьків лягла відповідальна місія вибору мого подальшого життєвого шляху. Як це часто буває перш за все потрібно було обрати найбільш підходящий напрямок навчання. В школі мені подобалися уроки математики, географії, економіки та правознавства, тому, для мене, вибір був легкий – економіка. Після тривалих пошуків я зрозумів, що гідний європейський рівень навчання можна отримати в Польщі, країні яка зайняла відносно високе тридцяте місце за рівнем життя та розвитку.

Детальніше →

Думки та враження

Мене звати Ігор, я навчаюся на першому курсі Університету Лазарського (м. Варшава).

Щиро вдячний UniverPL, за співпрацю. Ніколи не планував спеціально навчатися в Польщі, хоча завжди хотілося отримувати вищу освіту за кордоном. Ознайомча поїздка по польських вузах з UniverPL утвердила мій вибір. Лазарський привернув увагу саме можливістю отримати британський диплом, а не лише польський.

Детальніше →

Перші кроки в самостійне життя (Частина 3)

В цьому семестрі мені випала унікальна можливість і я поїхала на навчання в Амстердам за програмою Ерасмус. Ерасмус – це програма обміну студентів між університетами на один або два семестри (примітка: Вікіпедія – Еразмус (англ. Erasmus) — програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям. Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року). Наприклад, осінній семестр, такий як в мене, триває з вересня по січень. Потрапити на Ерасмус не дуже важко, але все рівно потрібно постаратися. Перше що потрібно – це хороший середній бал за минулий семестр, друге – це достатній рівень англійської (або іншої мові на які проводяться урок), тобто сертифікат. Процедура починається з подачі заявки в твоєму університеті приблизно в січні-лютому місяцях – там потрібно заповнити анкету, написати мотиваційний лист, відправити резюме та підтвердження оцінок. Також дається вибір університетів, в Козмінському цей перелік дуже великий, але можливо обрати тільки 10. Та зазвичай 10 університетів це забагато, просто на всякий випадок можна обрати всі 10, щоб бути точно впевненим в хорошому результаті. Потім потрібно розставити університети за пріоритетом і протягом приблизно місяця чекати на відповідь з приймаючого університету. Чесно скажу, чекала я дуже довго, навіть в деякий момент втратила надію. Тому в той момент, коли мені прислали підтвердження на навчання в Амстердамі, протягом осіннього семестру – я декілька днів не могла повірити і постійно перечитувала лист (саме Амстердам був моїм першим пріоритетом і я дуже давно мріяла потрапити в це місто). Приблизно через неділю я осмислила інформацію в листі і ще неділі дві не могла прийняти остаточне рішення – їхати чи ні. Але в кінці кінців, я зрозуміла, що таких шанс випадає тільки раз в житті, і просто гріх ним було не скористуватися. Дякувати Богу я прийняла вірне рішення і зараз я можу відчути як це навчатися в Голландії. Хто знає, можливо мені випаде можливість навчатися в Голландії на магістратурі.

Детальніше →

Перші кроки в самостійне життя (Частина 2)

В університеті я навчаюся на напрямку «Менеджмент», спочатку було дуже важко прийняти рішення на якому ж факультеті я хочу навчатися, тому що я і зараз до кінця не можу зрозуміти ким я хочу бути в майбутньому , але зараза я повністю задоволена зробленим вибором. Доречи, UniverPL кожен рік організовує поїздку в Польщу, щоб подивитися цікавлячі вас університети і дізнатися, які факультети вони пропонують. Саме ця поїздка допомогла мені зрозуміти, де я хочу навчатися, тому що я могла на власні очі побачити університети зсередини.

Детальніше →

Перші кроки в самостійне життя (Частина 1)

Моє ім’я Катя, мені 19 років та зараз я навчаюся в Академії Леона Козьмінського (м. Варшава) на другому курсі. Але на даному етапі навчання перебуваю на програмі обміну Ерасмус в Амстердамі. Навчанням дуже задоволена, хоча звісно не обходиться без труднощів. Але легкий шлях це не цікаво, тим більше старання дають великий вплив на наше майбутнє. Цією інформацією і навіть більше я хочу з вами сьогодні поділитися.

Детальніше →

Розпочну історію майже спочатку…

Розпочну історію майже спочатку.. тож, серпень 2012 року.. я отримав папери на яких засвідчувалось, що мене прийняли до лав студентів навчального закладу у Варшаві.. радість і хвилювання переповнювали мене, появились думки, що ось, перший крок зроблено.. але ж, насправді, шлях студента на чужині лиш розпочинався.. згодом зібравши речі для подорожі у Польщу, я вирушив на зустріч своїм пригодам, сам, але з підтримкою своїх рідних і близьких.. Подорож розпочалась із файного міста Тернопіль)) автобус плавно набирав хід.. і за певний час ми дістались до кордону.. а потім і Варшава)) . Так як я повинен був навчатись на магістратурі (але все рівно перший рік у Польщі), то мені дали місце у гуртожитку)) перші мої враження, коли я увійшов у кімнату, були щось на кшталт: «о Боже, хто це??».. але що саме дотепно, людина, яку я там побачив стала моїм кращим товаришем у Варшаві.. і що цікаво, він з Грузії)) спільну мову знайшли досить легко.. він навчався досить довгий час в Україні, тобто добре розумів мову солов’їну, навіть трішки спілкувався на ній.. і добре розмовляв російською.. тобто кімната помалу ставала інтернаціональна.. і саме ця людина почала мене знайомити із містом.. він показав, провів, не знаю як і ще назвати, вулицями Варшавського старого міста, тутешні мешканці називають її старувкою, яка була від реконструйована після ІІ Світової Війни.. її краса заворожує усіх туристів, які прижають з усіх куточків нашої планети.. тут можна зустріти безлічі людей, які нікуди не поспішають, які милуються архітектурою XVII – XVIII століття..

Детальніше →

Życie w Krakowie

Już 4 miesiące mieszkam w Polsce, bardzo mi się podoba w tym kraju. Tradycje nie za bardzo się różnią, bo i Ukraińcy i Polacy są Słowianami. Zdecydowałem studiować w Krakowie, bo to miasto ma jakąś magiczną atmosferę. Piękno zabytków i ich historyczna wartość z pewnością zachwycają każdego, tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Można odnaleźć tysiące miejsc, w których nawet najbardziej wymagający turyści przekonają się, że Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie .Ja też miałem okazję odkryć to miasto.

Детальніше →

Коли тільки я навчалася в 11 класі…

Коли тільки я навчалася в 11 класі я ніколи не могла подумати що навчатимуся в одному з самих чарівних міст Європи. Так, в мене було багато варіантів, але всі вони були в Україні.

Детальніше →

Всі ми рано чи пізно…

Всі ми рано чи пізно постаємо перед вибором і задаємося питанням: «Яким же наше життя буде далі?» І як би там не було, не залежно від віку або ж будь-яких інших речей, це буде наш вибір і нехай не завжди він буде повноцінно нашим, але якщо і частковим, все одно ж нашим. Чому власне я заговорила про вибір, так це, тому що кожен з нас стикався з ним в певний момент свого життя. Якщо вже конкретизувати, то ми – студенти, учні в Польщі, вдалися до того самого вибору, і ми сміливо можемо сприймати це, як наш перший, самостійний крок у доросле життя.

Детальніше →

«Польща очима студента» або «Як один українець поїхав вчитися до Польщі»

Привіт. Мене звати Сашко і я – звичайний хлопчина з Харкова. Такий самий, як більшість молодих людей мого віку: в мене немає айфона, немає інстаграму і спортивок з написом «адідас». Після школи вступив до Харківського Національного Університету Радіоелектроніки, маючи мрію отримати професію, пов’язану з інформаційними технологіями і сподівався, що «от зараз почнеться воно – справжнє щасливе життя».

Детальніше →

А далі була сесія…

Я приїхала до Кракова на навчання, але не першого жовтня, як більшість студентів, а ще у вересні. Тоді ми проходили курс вивчення польської мови в Краківській академії, студентами якої мали стати. Навчальний заклад мені дуже сподобався: приємна атмосфера, хороші викладачі, смачна їжа.

Детальніше →
Конвертер валют