Державний Університет Люблінська Політехніка

logopl

Люблін

Знижки на оплату за навчання до 50%!

З картою поляка – навчання безкоштовне!

 • Менеджмент та управління
 • Інформатика
 • Архітектура та урбаністика
 • Транспорт
 • Просторова економіка
 • Математика
 • Фізика
 • Охорона навколишнього середовища
 • Будівництво
 • Електротехніка
 • Мехатроніка
 • Біомедична інженерія
 • Технічно-інформатична освіта
 • Механіка та будова машин
 • Інженерна екологія
 • Інженерія матеріалів

Люблінська Політехніка
Politechnika Lubelska
Lublin University of Technology

Місія: навчання молодих студентів до рівня компетентних фахівців, освічених, відповідальних громадян країни.
image

Люблінська Політехніка (PL) – один з п’яти державних навчальних закладів Любліна, проте єдиний вищий навчальний заклад технічного профілю. Люблінська Політехніка була створена в 1953 році з ініціативи люблінських об’єднань техніків, інженерів і вчених. Університет пропонує навчання на 6 факультетах, 18 напрямках і більше 50 спеціальностях. Таким чином освіта за кордоном відкриває нові горизонти.

Ви можете відвідати Люблінську Політехніку під час освітнього туру 20-24 листопада. Детальніше>>

У Політехніці діють підпорядковані ректору підрозділи, що реалізують окремі наукові, дидактичні завдання і надають послуги: Центр іноземних мов, Центр фізичної культури і спорту, Бібліотека, Інформаційний центр, Центр інноваційних та передових технологій, Люблінський центр трансферу технологій, Люблінський інкубатор підприємництва, Бюро розвитку, сприяння та кооперації, Бюро кар’єр.

Бібліотека пропонує студентам і працівникам навчального закладу наукову літературу, скрипти, підручники та інформаційні видавництва в галузі технічних наук, а також наукові та спеціалізовані журнали. Бібліотека має 150 тисяч книг, передплачує понад 300 польських друкованих журналів і 40 закордонних видань. Від 2009 року діє Цифрова Бібліотека Люблінської Політехніки, метою якої є інтернет-доступ до освітніх і наукових ресурсів навчального закладу та документів.

1073159Головна сфера діяльності Бюро розвитку, сприяння та кооперації – співпраця з партнерськими інституціями та пошук партнерів з метою реалізації спільних заходів.

Основне завдання Інформатичного Центру – створення, утримання та розвиток інформатичних систем, які підтримують управління навчальним закладом. Центр опрацьовує матеріали і документацію, займається проведенням навчань в галузі інформатичних систем, координує закупівлі обладнання в усіх організаційних структурах Люблінської Політехніки.

Центр Інновацій і Передових Технологій створено з метою зміцнення і оптимізації діяльності Люблінської Політехніки в галузі популяризації нових технологій, впровадження результатів наукових робіт та кращого використання інтелектуального і технічного потенціалу навчального закладу.

Люблінський Центр Трансферу Технологій виконує таку діяльність як пошук та комерціалізація результатів наукових досліджень, популяризація інноваційних економічних заходів і технологій, розвиток технологічної співпраці Люблінщини, зокрема з країнами Європейського Союзу, підтримка інноваційного розвитку підприємств, спеціалізоване навчання і професійний тренінг, співпраця з органами самоврядування, урядовими організаціями та інституціями зі сфери бізнесу.

Головна мета діяльності Інкубатора Підприємництва – підтримка і популяризація ідеї підприємництва серед студентської молоді, пробудження духу підприємництва серед молоді і допомога починаючим підприємцям. Один із пріоритетів діяльності Інкубатора є пошук фінансових ресурсів із зовнішніх фондів (наприклад, Європейського Суспільного Фонду), які допоможуть в підготовці студентів, випускників і молодих наукових працівників Політехніки до відкриття власної підприємницької діяльності і успішної реалізації власних бізнес-ідей.

Більшість освітніх напрямків Університету отримали позитивну оцінку якості освіти Державної Акредитаційної Комісії.  З моменту свого створення, Люблінська Політехніка навчає інженерів і проводить наукові дослідження, головним чином, на задоволення потреб Люблінського регіону. Основні напрями наукових досліджень, які проводяться в навчальному закладі, пов’язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища і збереженням матеріалів та енергії. Люблінська Політехніка проводить експертизи та консультаційну діяльність. Результатом досліджень у цих областях є численні наукові публікації, статті та патенти.9145341

Політехніка має велику кількість студентських спілок та організацій, є можливість записатися в хор, у різні танцювальні та спортивні секції (Клуб Водолазів, Секція спортивної стрільби, Клуб кікбоксингу, Яхт-клуб, Клуб рибаків та ін), музичні гуртки, користуватися сучасною спортивною базою, футбольними полями, тенісними кортами.

При Люблінській Політехніці функціонують студентські організації такі як Самоврядування студентів Люблінської Політехніки, Бюро студентських кар’єр, журнал студентів Люблінської Політехніки «Плагіат», Студентська фотографічна агенція (СФА), Студентська ініціатива культури StuArt.

Вивчення іноземних мов при Університеті  здійснюється в акредитованих у закордонних екзаменаційних осередках, зокрема в Лондоні та Принстоні, що дає можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови. Українці можуть пройти курси польської мови.

На території Студентського містечка Люблінської Політехніки знаходиться 14 дидактичних корпусів (частина з них – пам’ятки архітектури). Усі навчальні корпуси, спортивні бази, бібліотека, гуртожитки і їдальня розташовані в одному місці, що спрощує навчальний процес та вирізняє Люблінську Політехніку серед інших університетів.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1953 р.
 • Професійні кадри – 530 чол.
 • Кількість студентів – близько 10 000 чол.
 • Кількість іноземних студентів – більше 500 чол.

Сайт: www.pollub.pl