+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Як стати студентом

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” є офіційним представником в Україні відомих, престижних та рейтингових університетів Польщі та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені на правах приймальної комісії. Уся процедура вступу повністю відбувається в Україні, без іспитів за результатами співбесіди.

Навчання в Польщі з UniverPL
Ви задумались про якісну освіту за кордоном? Польща – це правильний вибір!
Польські ВНЗ становлять невід’ємну частину сучасної європейської системи вищої
освіти, а це означає якість, перспективність та відповідність вимогам ринку праці.

UniverPL – Ваш квиток до ВНЗ Польщі!
1 Заповнити анкету
Заповніть на сайті анкету абітурієнта
2 Отримати консультацію
Отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору ВНЗ, напряму, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання
3 Пройти співбесіду
Пройдіть кваліфікаційну співбесіду, надайте необхідний пакет документів та укладіть договір
4 Ви студент!
Отримайте підтердження про зарахування – і Ви студент!

Розширений опис процедури вступу:

Абітурієнт заповнює на сайті UniverPL анкету, де вказує бажаний напрям навчання та освітній рівень.

Менеджери контакт-центру UniverPL безкоштовно підберуть індивідуальну пропозицію з усіх ВНЗ-партнерів, згідно із запитом абітурієнта. Протягом одного робочого дня абітурієнт отримує на свою електронну скриньку розширену відповідь щодо вступу, вибору університету, навчання та проживання. Після цього йому  зателефонує менеджер, щоб відповісти на додаткові запитання.

Отримавши консультацію та обравши університет і напрямок, абітурієнта запишуть на співбесіду в зручний для нього день та час. Співбесіда є аналогом вступу та проходить в усній формі з уповноваженим представником UniverPL українською мовою. Внесок за проходження співбесіди становить 100 грн.

У разі успішного проходження співбесіди між абітурієнтом (якщо абітурієнт неповнолітній, тоді з одним із батьків) та Українсько-Польським Центром Освіти “UniverPL” укладається договір.

Увага! При вступі до ВНЗ Польщі результати ЗНО не враховуються (необхідний лише атестат про закінчення 11 класів). Знання польської мови на момент проходження співбесіди не вимагається. Вступ відбувається без жодних іспитів.

Після того, як абітурієнт надасть повний пакет документів, він отримає від ВНЗ офіційне засвідчення про зарахування. Цей документ необхідний для отримання річної студентської візи або звільнення від армії.

 Згідно з договором, UniverPL допомагає вирішити усі питання пов’язані з отриманням візи, пошуком та підбором житла, організацією виїзду, перевезенням та супровідом абітурієнта на місце навчання. Крім цього, за угодою абітурієнт має підтримку координатора в Польщі упродовж усього періоду навчання.

Перелік документів для вступу:

  • атестат за 11 класів  – для вступу на бакалаврат;
  • атестат та диплом бакалавра  – для вступу в магістратуру;
  • медична довідка спрощеного зразка (форму надає UniverPL після підписання клієнтом договору);
  • 8 кольорових фотокарток 3.5×4.5 см;
  • ксерокопії українського паспорту;
  • ксерокопія  закордонного паспорту;
  • ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • неповнолітні абітурієнти мають надати копії українських паспортів батьків.

Увага! На момент проходження співбесіди абітурієнт повинен надати мінімальний пакет документів – копії українського паспорта та ідентифікаційного коду.

Заповнити анкету
Конвертер валют