+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Як стати студентом

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” є офіційним представником в Україні ряду відомих, престижних та рейтингових університетів Польщі та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені на правах приймальної комісії. Уся процедура вступу повністю відбувається в Україні, без іспитів за результатами співбесіди.

Навчання в Польщі з UniverPL
Ви задумались про якісну освіту за кордоном? Польща – це правильний вибір!
Польські ВНЗ становлять невід’ємну частину сучасної європейської системи вищої
освіти, а це означає якість, перспективність та відповідність вимогам ринку праці.

UniverPL – Ваш квиток до ВНЗ Польщі!
1 Заповнити анкету
Заповніть на сайті анкету абітурієнта
2 Отримати консультацію
Отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору ВНЗ, напряму, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання
3 Вибрати ВНЗ
Оберіть ВНЗ, напрям, спеціальність
4 пройти співбесіду
Пройдіть кваліфікаційну співбесіду в одному з офісів в Україні
5 надати документи
Надайте необхідний пакет документів та укладіть договіp з UniverPL
6 Ви студент!
Отримайте підтердження про зарахування – і Ви студент!

Основні кроки:

 1. Заповніть на сайті анкету абітурієнта.
 2. Отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору ВУЗу, напряму, спеціальності, процесу вступу, навчання, порядку оплат та проживання.
 3. Оберіть ВНЗ, напрямок, спеціальність.
 4. Пройдіть кваліфікаційну співбесіду в одному з наших офісів в Україні.
 5. Надайте необхідний пакет документів та укладіть договір з UniverPL.
 6. Отримайте підтвердження про зарахування – і Ви студент!

Розширений опис процедури вступу:

1. Абітурієнт заповнює на сайті UniverPL анкету, де вказує бажаний напрям навчання та освітній рівень, який його цікавить.

Менеджери контакт-центру UniverPL в подробицях пояснять, як поступити в Польщу. Вони безкоштовно підбирають індивідуально під кожного клієнта, з детальним описом та характеристикою, пропозицію з усіх ВНЗ-партнерів, які можуть задовольнити запит абітурієнта. 4mwedrsicfkПротягом двох робочих днів абітурієнт отримує на свою електронну скриньку розширену відповідь за запитом, після чого з ним (або його батьками) зв’язується телефоном менеджер контакт-центру, щоб проконсультувати в деталях щодо ВНЗ, напряму, спеціальності, процесу вступу, навчання, проживання, порядку оплати та відповісти на додаткові запитання. Після закінчення консультації батьки і абітурієнт остаточно розуміють, як поступити в Польщу.

2. Після того, як абітурієнт безкоштовно проконсультований з усіх питань, менеджер контакт-центру запрошує його (неповнолітніх осіб запрошують з батьками) в офіс на співбесіду, яка є аналогом вступу (внесок за проходження співбесіди становить 100 грн).

Співбесіда проходить в усній формі з уповноваженим представником UniverPL українською мовою. Одразу після проходження співбесіди абітурієнт отримує відповідь. У разі успішного проходження співбесіди між абітурієнтом (якщо абітурієнт неповнолітній, тоді з одним із батьків) та Українсько-Польським Центром Освіти “UniverPL” укладається договір.

Увага! При вступі результати ЗНО не враховуються (оскільки при вступі до ВНЗ Польщі необхідний лише атестат про закінчення школи). Знання польської мови на момент проходження співбесіди не вимагається.fwpy3zmsvyu

3. Після того, як абітурієнт надасть повний пакет документів, у визначений час він отримає офіційне підтвердження від ВНЗ про прийом документів та зарахування (такий документ необхідний для отримання річної візи або звільнення від армії на період навчання).

4. Менеджери UniverPL допомагають також вирішити усі питання пов’язані з візою, пошуком та підбором житла, організовують виїзд, перевезення та супровід абітурієнта на місце навчання. Крім цього, за угодою абітурієнт має підтримку координатора в Польщі упродовж усього навчання.

Перелік документів для вступу:

 • атестат та додаток до атестата про  повну загальну середню освіту – для вступу на бакалаврат;
 • атестат та диплом бакалавра з додатками – для вступу в магістратуру;
 • медична довідка спрощеного зразка (форму та зразок надає UniverPL після підписання клієнтом Договору);
 • 8 кольорових фотокарток 3.5×4.5 см. (фото як на візу, 80% обличчя);
 • ксерокопії українського паспорту (всі сторінки з відмітками) та першу сторінку закордонного паспорту (якщо наразі закордонного паспорта немає – можна подати без нього);
 • ксерокопія ідентифікаційного коду;
 • неповнолітні абітурієнти мають надати копії українських паспортів батьків (усі сторінки з відмітками).

Увага! На момент проходження співбесіди абітурієнт повинен надати мінімальний пакет документів – український паспорт та код (решта документів надається у визначений термін протягом травня-червня, після отримання атестата чи диплома).

Заповнити анкету
Конвертер валют