+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-ПТ 9:30-18:00
15
6
untitled-2
2
Kb8aV8eauEo
4-2
collegium_civitas
7
1d0dbfd
16
ka_www
ueklogo
11-2
kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg
14
logopl
lublin_logo
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description

Курси в Україні

Набір на курси польської мови в Києві

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” проводить набір на підготовчо-адаптаційні курси з вивчення польської мови в Києві.

1) Заповни анкету
2) Отримай консультацію
3) Вивчи мову
4) Отримай сертифікат!

Загальний курс польської мови побудований з урахуванням всіх мовних навичок: розмовної мови, читання, письма та сприйняття на слух (аудіювання).

Підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі, які мають професійний викладацький досвід роботи та допомагають вивчити польську мову з нульового рівня до рівня А1, А2, В1 (В1+).

Кількість учасників в групі: 8-10 чоловік.

Акція: при реєстрації до 01.05.17 знижка -20%.

Група 11 (192 академічні години)

 • 3 рази на тиждень
 • Понеділок + Середа + П’ятниця (16:00-17:30)
 • Акційна вартість (975 грн/міс)
                                      (780 грн/міс)

Оплата за весь курс (8 місяців) здійснюється двома частинами:

 • перші 4 місяці = 3120 грн.;
 • наступні 4 місяці = 3120 грн.

Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1, В1+

Група 12 (170 академічних годин)

 • 3 рази на тиждень
 • Вт.Чт (19:00-20:00) + Субота (11:00-13:00)
 • Акційна вартість (845 грн/міс)
                                      (676 грн/міс)

Оплата за весь курс (8 місяців) здійснюється двома частинами:

 • перші 4 місяці = 2704 грн.;
 • наступні 4 місяці = 2704 грн.

Курс включає в себе мовні рівні: А1, А2, В1

По закінченню курсу та фінального тестування кожен учасник отримає відповідний сертифікат.

Навчальні матеріали:

 • перша частина курсу – підручник та зошит “Krok po kroku 1″(в подарунок)
 • друга частина курсу – підручник та зошит “Krok po kroku 2” (в подарунок)
 • безкоштовні матеріали: польські газети, журнали, роздруківки, ксерокси, аудіоматеріали та ін.

Місце проведення: центральний офіс Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL» м. Київ вул. Січових Стрільців (Артема) 49, оф. 510.

За детальною інформацію звертайтесь за тел.

(097) 69-61-777

(066) 20-56-777

(073) 10-12-777

(044) 33-20-930

Відгуки

Юлия (Киев), Курс польского языка в Киеве

В принципе результатом осталась довольна. Язык не такой уж лёгкий, как казалось. Тяжелее французского, но легче немецкого. Очень понравились учебники по которым мы занимались, но хотелось бы больше письменных заданий, сочинений и диктантов. Мне понравилось, что на курсах мы изучали стишки))) Преподавателем тоже осталась довольна, методикой преподавания, умением подать интересно изучаемый материал. Отдельное спасибо Марии за самоотдачу, терпение и желание максимально интересно и понятно преподнести материал. Вывод: курсы полностью себя оправдали)))

Дарина (Київ), Курси польської мови в Києві

Доброго дня!

Я пройшла 8 місячний курс польської мови в UniverPL і я була вражена дбайливим підходом вчителів та адміністрації до кожного із студентів. Наша вчителька Пані Марія уважно ставилась до кожного учня, відповідала на всі питання та була готова в сотий раз пояснити будь-яку тему)) Вона надзвичайно добре знала індивідуальність кожного учня, сильні та слабкі сторони та намагалась допомогти подолати перешкоди під час навчання. Марія розвивала нас різносторонньо та розширювала наше світобачення, розповідаючи про польські традиції, свята, звичаї. Надзвичайно корисними виявились самостійні завдання, такі як підготувати доповідь про відомі місця Польщі, традиційні страви, сучасну моду, музику, мистецтво. На уроці ми відводили час для розвитку нашого мовлення, працюючи в парах та групах, не рідко Марія влаштовувала ігри для розвитку нашої комунікабельності. Що ж до адміністрації UniverPL, то вони завжди були готові відповісти на будь-які питання з приводу майбутнього вступу до ВУЗів Польщі та дати поради.

Ви не пошкодуєте, якщо будете вивчати польську мову тут!!

Дякую, UniverPL!!!!

Андрій (Київ), Курси польської мови в Києві

В цілому, курсом польської мови задоволений.

З боку викладача була запропонована якісна, професійна метода вивчення іноземної мови. Надавалась належна підтримка, допомога та роз’яснення у разі вимоги.

Групові заняття вважаю достатньо ефективними для себе; потужна основа в ході самостійного вивчення мови та подальшого її вдосконалення.

Серед недоліків програми можна зазначити брак часу для мовної практики. Заняття були продуктивними, однак не зайвим було б розширення годин для, безпосередньо, мовної практики, спілкування між членами групи.

Курс вважаю вдалим та результативним.

Ще більше відгуків

vev9z_w3p8oВивчення іноземних мов відкриває великі перспективи для молоді, адже абітурієнти зможуть вступити в кращі європейські ВНЗ. Польща славиться своїм високим рівнем освіти і пропонує майбутнім студентам великий вибір спеціальностей. І хоча викладання в даних навчальних закладах проводиться і англійською, для вступу в польський ВНЗ та подальшого навчання в ньому найкраще вчити польську мову. Тому вивчаємо польську мову для отримання якісної освіти в Польщі.

kjqac-q3kzeСаме це і пропонує Центр Освіти “UniverPL” – польська мова для початківців. Також, будь-який бажаючий може пройти мовні курси в Польщі, що дозволить йому опанувати в ідеалі польську мову, зокрема як граматичну, так і лексичну її складову. При навчанні в нашій країні, до ваших послуг курси іноземних мов в Києві, уроки польської мови можна проводити за особистим графіком.. Протягом занять в короткий термін для вас буде забезпечений комплексний і ефективний підхід у навчанні. Уроки польської мови ґрунтуються на передовій програмі курсів польської мови, наданій Центром Освіти “UniverPL”.

Заповнити анкету
Конвертер валют