+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Польська мова онлайн

Вивчення польської он-лайн з UniverPL – це:

  • комплексна підготовка до вступу у ВНЗ Польщі;
  • розвиток всіх мовних навичок, що потрібні студенту польського ВНЗ: сприйняття на слух (аудіювання), розмовної мови та вміння висловлювати свої думки, письма з дотриманням усіх граматичних норм, читання;
  • викладачі, які мають значний професійний досвід та спеціалізуються саме на онлайн-навчанні;
  • можливість швидко вивчити мову з нульового рівня, адже курс побудований на співставленні та порівнянні рідної та польської мов;
  • невелика кількість студентів у групі, що дозволяє викладачам знайти індивідуальний підхід до кожного;
  • система батьківського контролю – щомісяця батьки отримують звіт від викладача про поточну успішність своєї дитини;
  • гарантований сертифікат від Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL» після закінчення курсу та фінального тестування;
  • можливість вивчати польську для вступу не виходячи з дому за найбільш зручним графіком:
Група 1
Кількість академічних годин 192
Мовні рівні А1, А2, В1, В1+
Тривалість курсу 8 місяців
Початок занять – у вересні 2018 року
Графік занять  3 рази на тиждень
по 2 академічні години (90 хвилин)
Вартість 870 грн/місяць
(1 місяць – 12 занять)
Група 2
Кількість академічних годин 170
Мовні рівні А1, А2, В1
Тривалість курсу 8 місяців
Початок занять – у вересні 2018 року
Графік занять 2 рази на тиждень
по 2,7 академічні години
(120 хвилин)
Вартість 785 грн/місяць
(1 місяць – 8 занять)

ХОЧУ ЗАПИСАТИСЯ!

Хто може бути учасником курсів?

Учні 9-11 класів, студенти технікумів, коледжів, училищ та ВНЗ, які планують продовжити навчання у Польщі та всі бажаючі.

Отриманих знань буде достатньо для повноцінного навчання в Польщі?

Так, цілком! Курс спрямований на те, щоб студент міг вільно себе почувати під час навчання у Польщі: розумів лекційний матеріал, самостійно виконував письмові завдання (есе, проекти, дипломні роботи), спілкувався з однокурсниками, швидко адаптувався до життя в іншій країні.

Чи допоможе сертифікат про закінчення курсів при вступі до польських внз?

Так, звісно! Якщо для вступу до університету необхідно підтвердити рівень знань польської мови, сертифікат стане Вам у нагоді.

За якими підручниками відбувається навчання?

Навчальні матеріали курсу – підручник та зошит «Krok po kroku»(2 частини), а також польські газети, журнали, роздруківки, ксерокси, аудіоматеріали, фільми тощо. Усе безкоштовно!

Де проходять заняття?

Заняття проходять у Skype. Для навчання Вам необхідно тільки мати доступ до Інтернету, встановити Skype та у домовлений з викладачем час бути на зв’язку.

Заповнити анкету

За детальною інформацію звертайтесь за телефонами:

(097) 69-61-777 

(066) 20-56-777 

(073) 10-12-777

(044) 33-20-930

Вивчення польської мови може знадобитися самим різним людям на території України. Якщо ви мешкаєте у порівняно великому місті, то у вас не буде труднощів з тим, щоб знайти звичайні курси польської мови. Але в невеликому місті або селі навряд чи ви знайдете викладача польської. tbeocr_bhfm

Наша компанія пропонує вам гарний вихід – польська мова онлайн. Як відомо, багато людей в усьому світі віддають перевагу дистанційній освіті, ми пропонуємо вам долучитися до їх лав.

У більшості людей уроки польської мови онлайн асоціюються з переглядом якихось відеоматеріалів та повторюванням слів та фраз, що говорить диктор польською. Але в нашому випадку все буде по-іншому.

Ми пропонуємо вам вивчення польської мови онлайн за допомогою Skype. Цей відомий додаток широко використовується в усьому світі для спілкування між рідними, друзями та колегами по роботі. Чому же не використати його для спілкування учня та викладача.

Переваги вивчення польської мови по Skype

Польська мова по Скайпу може бути доступною для вивчення будь-де і будь-коли. Це можна назвати головною перевагою такого способу навчання. Ми надамо вам спеціальний посібник, а також додаткові матеріали. Після закінчення курсу ви отримаєте відповідний сертифікат. Щодо навичок, то польська мова онлайн допоможе вам вільно спілкуватися з носіями мови, а також розуміти, що вони вам намагаються сказати. s8lwufunnlg

Ще одна перевага вивчення польської по Skype – можливість займатися навіть тоді, коли ви поїхали у відпустку або вас відправили у відрядження. Польська мова онлайн буде доступна для вас в будь якому куточку планети, де є можливість підключитися до Інтернету.

Мовні курси по Скайп однаково підходять як для початківців, так і для тих, хто вже достатньо вільно спілкується.

Заповнити анкету
Конвертер валют