+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Курси польської мови у Львові

Центр іноземних мов «LeoLing» проводить курси польської мови з урахуванням мети навчання та рівня початкової підготовки.

Курси польської мови спрямовані на рівномірний розвиток усіх видів мовлення (говоріння, слухання, читання, письмо) за допомогою відповідних дидактичних матеріалів, а також додаткових автентичних текстів, аудіо- та відеозаписів.

Навчання проводиться досвідченими викладачами, часто носіями польської мови, тому особлива увага приділяється постановці правильної вимови, а також розвитку комунікативних умінь та навичок під оглядом культурно-ментального аспекту вживання мови. Заняття відбуваються в приємній невимушеній атмосфері, що стимулює легке засвоєння матеріалу. Симулювання ситуацій з реального життя сприяє практичному використанню набутих граматичних та лексичних знань.

Пропонуємо загальні та спеціалізовані курси польської мови:

  • Курс для початківців (А0/А1) – загальний курс «з нуля»
  • Курс для середнього рівня (А2/В1) – для навчання в Польщі;
  • Курс для вище середнього рівня (B1+) – загальний курс для поглиблення знань;
  • Курс для досвідчених користувачів (B2+) – спеціалізований курс для поглиблення знань.

Рівні: A1, A2, B1, B2.

Термін навчання: 4 місяці – один рівень (32 заняття – 64 академічні години).

Тривалість навчання: 2 рази на тиждень по 1 год. 20 хв.

Бонус: розмовна практика в ЛеоКлубі 1 раз на тиждень (16 додаткових занять)

Формат навчання: індивідуальне навчання, в міні-групах (2-3 ос.) і групах (4-8 осіб).

Навчальні матеріали: підручники та зошити «Polski, krok po kroku», «Hurra!!! Po polsku», аудіо- та відеоматеріали, додаткові підручники.

Після успішного завершення курсу: кожен учасник отримує двомовний сертифікат.

Графік занять:
Індивідуальні заняття: 9:00 – 20:00
Групові заняття: 16:00 – 21:00
Місце проведення:
Центр іноземних мов «LeoLing»
м. Львів, вул. Цехова, 11А (другий поверх)
тел.: (032) 253 77 53
моб.: 050 748 00 88
моб.: 068 748 00 88
моб.: 073 748 00 88

Для мешканців Львова поїздки до Польщі – звичайна практика. Щоб відчувати себе у сусідній країні краще, ми пропонуємо вам пройти курси польської мови у Львові.

Велика кількість людей вважає, що має достатній рівень знань польської, щоб спілкуватися вільно в Варшаві або Кракові. Але на практиці така впевненість дуже швидко спростовується, тому ми радимо заздалегідь почати відвідувати курси польської у Львові. uo4xfp85dd0

Вивчення польської мови для більшості українців не буде проблемою, тому що наші мови дуже близькі одна до одної. В нас є однакові слова, ми схоже будуємо речення. Але без глибокого вивчення ви не зможете навчатися, в кращому випадку порозумієтеся у крамницях або в інших місцях де можна показати на пальцях ).

Польська мова у Львові може знадобитися і тим, хто працює у сфері послуг або у готельному бізнесі. До нашого міста часто приїздять гості з сусідньої країни у справах або для відпочинку. Вони радо стануть клієнтами того закладу, де з ними зможуть спілкуватися рідною мовою.

Особливості курсів польської мови

Курси польської мови у Львові мають декілька рівнів, у нас можуть займатися як початківці, так і ті, хто хоче вдосконалити свої знання. Ціни для різних ступенів складності відрізняються, тому що для кожної сходинки викладач витрачає різні проміжки часу і зусилля. Завдяки високій інтенсивності курсів хоч бізнесмени хоч учні, що збираються навчатися у ВНЗ Польщі, можуть опанувати мову цієї країни за порівняно невеликий проміжок часу.

Звичайний курс польської складається з наступних частин:

  • розмовна мова, що використовується у повсякденному життіehdspj33eso
  • навчання з використовування наочних матеріалів
  • використовування занять з носіями мови та аудіо посібників для встановлення коректної вимови.

Наша агенція пропонує вам пройти курси польської мови у Львові швидко, якісно і порівняно не дорого. Після закінчення курсу ви зможете не тільки добре розмовляти польською, але й писати на ній.

Відмітимо, що для нас важливо, щоб учні як найшвидше змогли розмовляти польською, тому на курсах більшу частину часу займає практика.

Заповнити анкету

Конвертер валют