+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Наші друзі

ВГО „Українська асоціація досліджень європейської спільноти” (All-Ukrainian None-Governmental Organization “Ukrainian European Community Studies Association”).

Метою створення та діяльності Асоціації та об’єднання громадян, зайнятих у сфері науки, освіти, культури та виробництва для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, політичних, творчих інтересів, розвиток контактів з інституціями Європейської спільноти, поглиблення контактів між організаціями ECSA (European Community Studies Association), діючих в різних країнах ЄС та за його межами, участі в Системі інформації і зв’язку ECSA- net.

Телеканал “1+1” – український телевізійний канал, який входить до медіахолдингу «1+1 медіа». Заснований у серпні 1995 року. Програми виробництва студії вийшли в ефір у вересні того ж року на Першому загальнонаціональному каналі. Як самостійний канал «1+1» мовить з 1997 року на Другому загальнонаціональному каналі. Технічне покриття території України – 95% (другий за покриттям український телеканал після Першого національного).

Заснована у 1934 р. Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Створює можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.

Глобальна організація, що має 190 представництв у 110 країнах та регіонах. Щороку впливає на 500 мільйонів людей по всьому світу – а це майже десята частина людства.

PZU Україна

PZU входить до десятки кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам та дотримується рамок законодавства. Компанія пропонує широкий спектр послуг із страхування на ринку України з 1993 року.

Кредобанк

Кредобанк заснований в 1990 році, до 2003 року мав назву Західно-Український Комерційний Банк. 99.6% акцій Кредобанка належить РКО Ваnk Polski (Польща). Надає послуги фізичним та юридичним особам. Також Кредобанк є членом Незалежної асоціації українських банків , Української міжбанківської валютної біржі, S.W.І.F.T., Europay Іnternatіonal S.A., MasterCard.

Громадська організація «Польский Дім»

Громадська організація «Польский Дім» «Dom Polski» міста Нова Каховка об’єднує громадян польського походження і громадян, які незалежно від своєї етнічної належності бажають сприяти розвитку й розповсюдженню польської культури, зміцненню традиційних зв’язків. Основною метою діяльності Організації є відродження та розвиток польської національної культури в Україні, а також участь в розширенні і зміцненні економічних, соціальних, культурних, наукових відносин між Україною і Польщею. Налагодження творчих, ділових, наукових відносин між представниками науки, культури, освіти, спорту, молодіжного руху України і Польщі, організація виставок, концертів, гастролей театральних, фольклорних та інших колективів.

Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка – найстаріший факультет журналістики України. Структурний підрозділ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Заснований у 1947 р., із 1993 р. працює в статусі окремого інституту. Випускає магістрів, спеціалістів, бакалаврів за напрямами: журналістика; видавнича справа та редагування; реклама та зв’язки з громадськістю.
Студенти та працівники Інституту мають знижку -10% на усі послуги “UniverPL”.
AEGEE (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe) – одна із найбільших міжнародних молодіжних організацій в Європі. Її представниками є біля 13.000 студентів, які є активними в 209 містах, в 40 країнах Європи і представляють різні культури. Це неприбуткова, неполітична організація, діяльність якої направлена на Европейську інтеграцію, культурний обмін та просування неформальної освіти.

Ліга студентів Асоціації правників України – це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України». Мета: сприяння підвищенню їх професійного рівня та рівня особистого розвитку. Станом на 2.12.2011 р. Ліга налічує близько 1060 членів з 31 навчального закладу України. Діяльність Ліги студентів АПУ здійснюють 18 офіційно зареєстрованих обласних осередків а також осередки в м. Києві, м. Кривий Ріг та АРК.
Напрямки діяльності Ліги студентів:1)Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси; 2)Міжнародна освіта та міжнародні відносини; 3)Центр правничої кар’єри; 4)Центр соціальних програм; 5)Центр корпоративних програм.

“Радіо Дім Рівне” – це нестандартні рекламні рішення, креативні ідеї, правильне медіа-планування, послуги зі створення корпоративного стилю ТМ, розробки рекламних кампаній, написання PR проектів, BTL (промо акції, презентації, дегустації) та корпоративних вечірок. “Радіо Дім Рівне” – досвід роботи більше 15 років.

“Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС)” – це незалежне та демократичне національне об’єднання студентів України, яке на добровільних засадах об’єднує органи самоврядування студентів і аспірантів, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вищих навчальних закладах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях. УАСС представляє інтереси українського студенства в Європейському союзі студентів.
Мовна школа Green Apple – найбільша в Сумах школа іноземних мов.
Школа пропонує вивчення англійської, німецької, польської, французької та італійської мов. Індивідуально та в групах. Графік роботи пн-пт 9.00 -18.00

Центр іноземних мов «Лондон» – самий престижний в Чернігові. Відкрився в 1994 році, і на даний момент має три філіали. В «Лондоні» навчають польській, англійській, німецькій, французькій, італійській, іспанській, українській мовам, а також надають послуги перекладу, нострифікації, проставлення апостиля і підготовки до здачі ЗНО. В штаті – 17 співробітників, і для всіх це постійне та єдине місце роботи.

Міжнародна мовна школа Sunshine успішно працює в Дніпропетровську з 2008 року.
Sunshine відомо, що запорука успішного навчання – це кваліфіковані вчителі, для яких викладання іноземних мов не просто робота, а життєве покликання. Школа з трепетом ставиться до вибору педагогів. Обов’язковою умовою, крім філологічної освіти та міжнародних сертифікатів, є проходження курсу з методики викладання.
Наша мета – навчити Вас говорити іноземною мовою правильно, легко і невимушено. А також показати, що вивчення мови – це цікавий, захопливий процес, а не заучування правил і граматики.
Мовна школа Sunshine пропонує широкий вибір мов: польська, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, китайська, японська, арабська, турецька, чеська. У нашій школі працюють носії мови!

Школа іноземних мов Albion International (м. Донецьк) була заснована у 2007 році. За неповних сім років роботи школи на ринку вивчення іноземних мов ми підготували більш ніж 1 200 випускників та завоювали прихильність сотень наших клієнтів. Наші студенти здають міжнародні екзамени з першого разу. А школярі, яких ми готуємо до вступу, успішно складають іспити в кращих ВНЗ Польщі, Німеччини, Австрії. У школі пропонуються спеціальні програми вивчення іноземної мови для іміграції та навчання у різних країнах Європейского союзу.

Газета “Dziennik Kijowski” це польськомовна газета, що динамічно розвивається та видається в Україні з 1906 року. Газета заснована Спілкою поляків в Україні , Міністерством культури України та підтримується Міністерством закордонних справ і безпосередньо Посольством Республіки Польща в Україні та Консульством в Києві.
Адреса редакції:
вул. М. Стельмаха, 10а, офіс 512, Київ, 03040
(ul. M. Stelmacha 10a, biuro 512, Kijów, 03040)
tel./fax: (044) 246 61 39, (044) 257 45 49, (099) 092 45 50

ЧП MAINSTREAM – це невелике приватне підприємство, що має 10-річний стаж діяльності, та головним профілем якого є міжнародний туризм. Багаторічний досвід співпраці з польськими туристичними організаціями та інституціями, знання мови та країни, а також обширна клієнтська база дозволяють нам фахово брати участь в процесі рекрутації українських абітурієнтів та студентів, які прагнуть отримати вищу освіту в дружній Польщі!
Туристичне агентство «Кентавр» знаходиться в м. Івано-Франківську, і вже протягом 7-ми років надає якісні послуги відпочиваючим, в сфері як міжнародного, так і внутрішнього туризму. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, серед яких: відпочинок на морях, гірськолижні курорти, екзотичні країни, SPA-курорти, автобусні, авіа та круїзні тури та багато інших. З квітня 2013 р. ТА «Кентавр» входить вмережу туристичних агенцій «Феєрія Мандрів». З листопада 2013 – регіональний представник Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL».

Центр іноземних мов «LeoLing» пропонує послуги перекладу та навчання іноземних мов. Профільні мови –  польська і англійська.
Основне завдання: сприяти подоланню мовного бар’єру при будь-яких ділових відносинах з закордонними партнерами, а також надавати всебічну мовно-культурну підтримку особам, які бажають вивчити іноземну мову. LeoLing пропонує ряд загальних та спеціалізованих програм, між іншими – курс підготовки до ЗНО чи співбесіди на Карту поляка.
Заповнити анкету
Конвертер валют