+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-ПТ 9:30-18:00
untitled-2
2
Kb8aV8eauEo
4-2
collegium_civitas
6
7
1d0dbfd
ueklogo
ka_www
11-2
logopl
kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg
14
15
16
lublin_logo

Новини

Відкрита презентація “Вища освіта в Польщі”

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” запрошує Вас взяти участь у відкритій презентації “Вища освіта в Польщі”.

Протягом серпня-вересня в різних містах України проходитимуть розширені презентації навчання в Польщі від UniverPL. Для учасників гарантовані цінні подарунки!

Детальніше →

Презентація навчання у School of Form Університету SWPS

20 червня у м. Київ відбудеться презентація навчального закладу, що пропонує інноваційний підхід до творчої освіти – School of Form Університету SWPS.

Детальніше →

Знижки на вступ у 2019 році!

Уже з 1 червня стартує набір абітурієнтів до університетів Польщі на 2019/2020 навчальний рік!

Детальніше →

Понад 200 безкоштовних місць в університетах Польщі!

Для цьогорічних вступників низка університетів Польщі підготували акційні пропозиції – знижки на оплату навчання та безкоштовні місця.

Детальніше →

Безкоштовне навчання у Кракові!

Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського відкриває набір на безкоштовне навчання англійською мовою.

Детальніше →

Безкоштовні курси в Академії Вістула

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (м. Варшава) дарує усім абітурієнтам безкоштовні курси польської чи англійської мови!

Детальніше →

В UniverPL новий логотип!

У лютому 2018 року Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” провів ребрендинг та змінив логотип.

Новий логотип відображає цінності компанії та зміни, що відбулися за 11 років роботи: розширення діяльності  стрімкий розвиток та постійне зростання рівня сервісу. Він простий, лаконічний, виконаний у корпоративному червоному кольорі у формі поєднання текстового напису та прапору Республіки Польща.

Детальніше →

5 нових університетів-партнерів UniverPL у Вроцлаві та Гданську

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” розпочинає набір студентів на 2018/2019 навчальний рік у Міжнародний Університет Логістики та Транспорту (м. Вроцлав), Вроцлавську Політехніку, Університет Бізнесу (м. Вроцлав), Нижньосилезький Університет (м. Вроцлав) та Університет Банківської Справи (м. Гданськ).

Детальніше →

Новорічні знижки на навчання в Університеті Лазарського

Університет Лазарського (м. Варшава) оголошує ексклюзивну новорічну акцію для клієнтів Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” –  5 вступників, які успішно пройдуть співбесіду та підпишуть договір, отримають знижки на навчання.

Детальніше →

В Університеті Лазарського відкрито набір на весняний семестр

У зв’язку з численними зверненнями абітурієнтів та студентів, Університет Лазарського (м. Варшава) уперше розпочинає набір на програму BA in Management з весняного семестру 2018 року.

Детальніше →

Слідкуйте за перебігом освітнього туру у Facebook!

Упродовж 22-24 листопада UniverPL проводить онлайн-трансляцію освітньої поїздки до університетів Любліна, Варшави та Кракова. На нашій офіційній сторінці у Facebook та за хештегом #turuniverpl Ви знайдете фото та відео візитів до університетів, гуртожитків, дозвілля учасників, а також їхні враження та відгуки. Інформація постійно оновлюється, відповідно до графіка поїздки.

Детальніше →

UniverPL візьме участь у міжнародній виставці “Освіта та кар’єра – 2017”

16-18 листопада 2017 року Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” традиційно візьме участь  у міжнародних щорічних спеціалізованих виставках “Освіта та кар’єра – 2017”, «Навчання в Польщі» та «Освіта за кордоном».

Детальніше →

Знижка на навчання 30% + стипендія у Варшаві!

 Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” та Університет Сівітас у Варшаві оголошують набір на навчання з дофінансуванням від Європейського Союзу за новими спеціальностями:

Детальніше →

Британський диплом у Польщі – мрія? Ні, реальність!

Фантастичні новини!

Університет Сівітас (Польща, Варшава) оголошує набір на навчання за програмою подвійного диплому спільно з Університетом Англія Раскін (Велика Британія, Кембридж)!

Детальніше →

Безкоштовне навчання та стипендія в Любліні!

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” та Університет Суспільно-Природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні оголошують набір на безкоштовне навчання за новими спеціальностями:

Детальніше →

Унікальна можливість вступити до Університету Лазарського безпосередньо в Києві!

20-23 серпня приймальна комісія і мовний відділ Університету Лазарського приїдуть до Києва, щоб подарувати Вам унікальну можливість скласти вступний мовний іспит і зареєструватися на навчання без необхідності особистої присутності в Університеті Лазарського.

Детальніше →
Конвертер валют