+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-ПТ 9:30-18:00
untitled-2
2
Kb8aV8eauEo
4-2
collegium_civitas
6
7
1d0dbfd
ueklogo
ka_www
11-2
logopl
kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg
14
15
16
lublin_logo
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description

Новини

UniverPL візьме участь у міжнародній виставці “Освіта та кар’єра – 2017”

16-18 листопада 2017 року Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” традиційно візьме участь  у міжнародних щорічних спеціалізованих виставках “Освіта та кар’єра – 2017”, «Навчання в Польщі» та «Освіта за кордоном».

Детальніше →

Відкрита презентація “Вища освіта в Польщі”

Відкрита презентація “Вища освіта в Польщі” у Вашому місті!

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” запрошує Вас взяти участь у відкритій презентації “Вища освіта в Польщі”.

Протягом вересня-жовтня в різних містах України проходитимуть розширені презентації навчання в Польщі від UniverPL. Для учасників гарантовані цінні подарунки!

Детальніше →

Знижка на навчання 30% + стипендія у Варшаві!

 Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” та Університет Сівітас у Варшаві оголошують набір на навчання з дофінансуванням від Європейського Союзу за новими спеціальностями:

Детальніше →

Британський диплом у Польщі – мрія? Ні, реальність!

Фантастичні новини!

Університет Сівітас (Польща, Варшава) оголошує набір на навчання за програмою подвійного диплому спільно з Університетом Англія Раскін (Велика Британія, Кембридж)!

Детальніше →

Безкоштовне навчання та стипендія в Любліні!

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” та Університет Суспільно-Природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні оголошують набір на безкоштовне навчання за новими спеціальностями:

Детальніше →

Унікальна можливість вступити до Університету Лазарського безпосередньо в Києві!

20-23 серпня приймальна комісія і мовний відділ Університету Лазарського приїдуть до Києва, щоб подарувати Вам унікальну можливість скласти вступний мовний іспит і зареєструватися на навчання без необхідності особистої присутності в Університеті Лазарського.

Детальніше →

Дофінансування до 85% від ЄС на спеціальності “Аналітик даних і систем” + 1000 злотих в місяць стипендія!

Раді повідомити, що в Університеті Підприємництва і Адміністрації м. Люблін відкрилась сучасна та перспективна інженерна спеціальність – аналітик даних і систем на WySPie! Вона передбачає міжнародну форму навчання з дофінансуванням від ЄС аж до 85%!

Детальніше →

Абітурієнте! Не втрать шанс стати студентом у 2017 році!

Шановні абітурієнти! Повідомляємо Вас, що компанія “UniverPL” продовжила набір на навчання в університетах Польщі для випускників українських шкіл та вузів. Початок навчання – жовтень 2017 року.

Детальніше →

Безвіз і навчання в Польщі

11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Рішення набере чинності через 20 днів після публікації в “Офіційному журналі ЄС” (цей час необхідний для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок для громадян України). Фактично безвіз набуде чинності орієнтовно 11 червня 2017 року.

Детальніше →

АКЦІЯ! Знижка на навчання + стипендія! Нова спеціальність в Люблінській Політехніці – “Будівельні конструкції і екологічне будівництво” англійською мовою!

Шановні абітурієнти, інформуємо вас, що в Люблінській Політехніці на факультеті Архітектури і Будівництва буде реалізуватися цікавий і багатообіцяючий проект: Навчання ІІ ступеня (магістратура), спеціальність “Будівельні конструкції і екологічне будівництво” англійською мовою.

Детальніше →

Літня школа польської мови у Варшаві разом з UniverPL

Чудова нагода швидко вивчити польську мову в Польщі, або вдосконалити наявні знання!
Детальніше →

Відвідай у квітні ВУЗи Польщі

Центр освіти “UniverPL” організовує в квітні екскурсійну 5-денну поїздку за маршрутом “Київ-Люблін-Варшава-Краків-Київ”, для детального ознайомлення потенційних абітурієнтів, школярів, студентів, та їхніх батьків з дев’ятьма рейтинговими університетами Польщі.

Детальніше →

“EAST-CENTRAL EUROPE VIS-À-VIS GLOBAL CHALLENGES” Warsaw East European Conference – Call for Papers

The Centre for East European Studies of the University of Warsaw (STUDIUM EUROPY WSCHODNIEJ UW) is organizing the Warsaw East European Conference, Fourteenth

Annual Session, to be held in Warsaw, July 10-13, 2017.

Deadline: May 15, 2017

Детальніше →

Початок навчання

Перший час, коли я тільки приїхав до Польщі, мені було трохи складно або скоріше просто некомфортно в спілкуванні з викладачами та поляками. Я без проблем склав вступний тест на рівень B2, знав майже завжди що сказати або як відповісти, але мені не вистачало практики. Я, звичайно, розмовляв польською на курсах, але спілкуватися польською тут, з носіями мови, це зовсім інше. Тоді я пошкодував, що не їздив на різні літні поїздки, екскурсії по університетам і тури по містах Польщі, а особливо на інтенсивний курс вивчення польської мови, який проходив тут в Польщі.

Детальніше →

Польща моїми очима

Польща… Мабуть, у мене, як і в більшості українських хлопців та дівчат, що вчаться за кордоном, це був перший серйозний крок у житті. Тут, хочеш того чи ні, але маєш бути самостійним, а це зазвичай виявляється найбільшою проблемою, бо тоді часто з’являється неочікувана відповідальність, безліч питань, завдань, які вимагають нашого рішення. Але, на мою думку, все це варто розглядати як можливість показати себе, бо всі ті труднощі лише загартовують нас. І з часом те, що здавалося важким, тепер, з нашим досвідом і знаннями, буде набагато простіше. І проживши тут більше року я бачу, що й справді навчання, побут, спілкування далеко не такі вже й непосильні і складні, як ми думали, тільки приїхавши. В Польщі говорять: «Początek zawsze jest trudny» (укр. «Початок завжди важкий»), що підтверджує це. Звучить прямо як девіз для студента J Але головне – не здатися на цьому самому початку, бо тоді вже важко щось наверстати, особливо в науці, тому треба використати даний шанс на повну.

Детальніше →

Щорічна міжнародна виставка “Освіта за Кордоном – 2017”

У період з 17 по 19 листопада 2016 року, у Києві, пройде щорічна спеціалізована міжнародна виставка “Освіта за Кордоном – 2017” і “Освіта та кар’єра” . Запрошуємо усіх бажаючих абітурієнтів, випускників шкіл та вузів, а також їхніх батьків на даний захід!

Детальніше →
Конвертер валют