+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-ПТ 9:30-18:00
untitled-2
2
Kb8aV8eauEo
4-2
collegium_civitas
6
7
1d0dbfd
ueklogo
ka_www
11-2
logopl
kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg
14
15
16
lublin_logo
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description
University Description

Новини

Абітурієнте! Не втрать шанс стати студентом у 2017 році!

Шановні абітурієнти! Повідомляємо Вас, що компанія “UniverPL” продовжила набір на навчання в університетах Польщі для випускників українських шкіл та вузів. Початок навчання – жовтень 2017 року.

Детальніше →

Безвіз і навчання в Польщі

11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Рішення набере чинності через 20 днів після публікації в “Офіційному журналі ЄС” (цей час необхідний для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок для громадян України). Фактично безвіз набуде чинності орієнтовно 11 червня 2017 року.

Детальніше →

АКЦІЯ! Знижка на навчання + стипендія! Нова спеціальність в Люблінській Політехніці – “Будівельні конструкції і екологічне будівництво” англійською мовою!

Шановні абітурієнти, інформуємо вас, що в Люблінській Політехніці на факультеті Архітектури і Будівництва буде реалізуватися цікавий і багатообіцяючий проект: Навчання ІІ ступеня (магістратура), спеціальність “Будівельні конструкції і екологічне будівництво” англійською мовою.

Детальніше →

Літня школа польської мови у Варшаві разом з UniverPL

Чудова нагода швидко вивчити польську мову в Польщі, або вдосконалити наявні знання!
Детальніше →

Відвідай у квітні ВУЗи Польщі

Центр освіти “UniverPL” організовує в квітні екскурсійну 5-денну поїздку за маршрутом “Київ-Люблін-Варшава-Краків-Київ”, для детального ознайомлення потенційних абітурієнтів, школярів, студентів, та їхніх батьків з дев’ятьма рейтинговими університетами Польщі.

Детальніше →

“EAST-CENTRAL EUROPE VIS-À-VIS GLOBAL CHALLENGES” Warsaw East European Conference – Call for Papers

The Centre for East European Studies of the University of Warsaw (STUDIUM EUROPY WSCHODNIEJ UW) is organizing the Warsaw East European Conference, Fourteenth

Annual Session, to be held in Warsaw, July 10-13, 2017.

Deadline: May 15, 2017

Детальніше →

Відкрита презентація “Вища освіта в Польщі”

Відкрита презентація “Вища освіта в Польщі” у Вашому місті!

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” запрошує Вас взяти участь у відкритій презентації “Вища освіта в Польщі”.

Протягом лютого-березня в різних містах України проходитимуть розширені презентації навчання в Польщі від UniverPL. Для учасників гарантовані цінні подарунки!

Детальніше →

Початок навчання

Перший час, коли я тільки приїхав до Польщі, мені було трохи складно або скоріше просто некомфортно в спілкуванні з викладачами та поляками. Я без проблем склав вступний тест на рівень B2, знав майже завжди що сказати або як відповісти, але мені не вистачало практики. Я, звичайно, розмовляв польською на курсах, але спілкуватися польською тут, з носіями мови, це зовсім інше. Тоді я пошкодував, що не їздив на різні літні поїздки, екскурсії по університетам і тури по містах Польщі, а особливо на інтенсивний курс вивчення польської мови, який проходив тут в Польщі.

Детальніше →

Польща моїми очима

Польща… Мабуть, у мене, як і в більшості українських хлопців та дівчат, що вчаться за кордоном, це був перший серйозний крок у житті. Тут, хочеш того чи ні, але маєш бути самостійним, а це зазвичай виявляється найбільшою проблемою, бо тоді часто з’являється неочікувана відповідальність, безліч питань, завдань, які вимагають нашого рішення. Але, на мою думку, все це варто розглядати як можливість показати себе, бо всі ті труднощі лише загартовують нас. І з часом те, що здавалося важким, тепер, з нашим досвідом і знаннями, буде набагато простіше. І проживши тут більше року я бачу, що й справді навчання, побут, спілкування далеко не такі вже й непосильні і складні, як ми думали, тільки приїхавши. В Польщі говорять: «Początek zawsze jest trudny» (укр. «Початок завжди важкий»), що підтверджує це. Звучить прямо як девіз для студента J Але головне – не здатися на цьому самому початку, бо тоді вже важко щось наверстати, особливо в науці, тому треба використати даний шанс на повну.

Детальніше →

Щорічна міжнародна виставка “Освіта за Кордоном – 2017”

У період з 17 по 19 листопада 2016 року, у Києві, пройде щорічна спеціалізована міжнародна виставка “Освіта за Кордоном – 2017” і “Освіта та кар’єра” . Запрошуємо усіх бажаючих абітурієнтів, випускників шкіл та вузів, а також їхніх батьків на даний захід!

Детальніше →

УВАГА – АКЦІЯ! Отримай 20% знижки на повний курс польської мови від UniverPL!

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”, з нагоди початку нового набору абітурієнтів на навчання до університетів Польщі оголошує неймовірно вигідну АКЦІЮ!

Детальніше →

Рейтинг університетів Польщі за вартістю навчання

Пропонуємо вам ознайомитися із рейтингом в польських університетах за вартістю навчання, з якими офіційно співпрацює Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL»

Детальніше →

Кіно й аудіовізуальне мистецтво в Суспільній Академії Наук (м.Варшава, м.Краків)

Професії «Режисер», «Оператор», «Актор» є не лише цікавими, але і складними, це не лише успіх, популярність і слава, але і деякі випробування характеру. Дуже часто спеціалістам даного напрямку доводиться працювати у вечірній і нічний час. Їх діяльність пов’язана з частою зміною професійних майданчиків. При цьому необхідно мати бездоганний зовнішній вигляд і володіти міцним здоров’ям. Але якщо Ви енергійна, творча, цілеспрямована особистість, захоплюєтеся публікою і не боїтеся труднощів, то це Ваше призначення в житті – стати душею кіно, театру чи телебачення.

Детальніше →

Виберіть свій освітній шлях!

Міжнародне співробітництво є важливим елементом для розвитку сучасної педагогічної програми навчання та практики. Міжнародна співпраця сприяє підвищенню якості освіти та зміцненню позицій університету. Основними завданнями в стратегії Університету Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля (WSSP) є розширення освітньої пропозиції та видавництво наукових журналів англійською мовою, розширення сфери досліджень та професійний ріст наукових кадрів.

Детальніше →

Суспільна Академія Наук – новий партнер UniverPL

Нещодавно нами був підписаний договір про співпрацю з САН – престижним вузом, що входить до 10-ки кращих приватних університетів Польщі.

Детальніше →

Отримай професію «Лікаря» в Краківській Академії ім. Анджея Фрича Моджевського

Професія лікаря користується високим авторитетом і довірою населення. У той же час, кількість лікарів зменшується, їх недостача може стати серйозною проблемою. У липні 2015 року, Краківська Академія першою, серед недержавних університетів в Польщі, отримала ліцензію відкрити факультет Медицини і навчати майбутніх лікарів.

Детальніше →
Конвертер валют