+38 (097) 69-61-777 +38 (066) 20-56-777 +38 (073) 10-12-777 +38 (044) 33-20-930 Пн-Пт 9:30-18:00

Освітні тури

770x302_nation_Poland

Запрошуємо в Освітні тури до ВУЗів Польщі

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” організовує короткі екскурсійні поїздки для ознайомлення потенційних абітурієнтів, школярів, студентів, та їхніх батьків з десятьма рейтинговими університетами Польщі.

Освітні тури до ВУЗів Польщі

1) Заповни анкету
2) Отримай консультацію
3) Надай документи
4) Відвідай університети Польщі!
Вас чекає незабутня 5-ти денна ознайомча екскурсія по ВНЗ Польщі

Програма візитів:

Під час 5 денної ознайомчої поїздки учасники відвідають Польщу, ознайомляться з інфраструктурою рейтингових університетів, студентськими містечками, напрямками та спеціальностями представленими в даних ВУЗах, мобільністю студентів, умовами проживання, навчання, вступу, можливостями отримання стипендій та поспілкуються з місцевими студентами і керівництвом. Крім того, під час подорожі учасники відвідають історичні пам’ятки, культурні та історичні осередки, музеї, розважальні та торгові центри Любліна, Варшави та Кракова.

Львів – Люблін – Варшава – Краків – Львів

Відгуки

Креховець Тарас

Ознайомчий візит по університетах мені сподобався. Все було дуже добре організовано. Детально було описано університети, місто, життя студентів. При питаннях Іван відповідав, описував, пояснював. Також дякую координаторам, які охоче відповідали на різні питання, розказували про життя в Польщі.

Дякую компанії UniverPL за ознайомчий візит, все було на вищому рівні 🙂

08.12.2016

Охоня Тетяна

Cześć!

Пробувши 3 дні за кордоном, а саме в 3 чудесних містах Польщі я отримала море емоцій! Цю подорож я запам’ятаю назавжди. Дуже сподобалися університети. Кожен хороший по-своєму!

Також хочу висловити величезну подяку нашим координаторам: милій дівчині Ані, чудовому Роману та мега позитивному Вадиму! І звичайно нашому суперовому пану Івану!

На наступний рік я планую навчатися в Польщі, адже це перший крок в нове життя! Також хочу подякувати своїй групі, а саме двом дівчаткам Каті та Софії, я гадаю що в наступному році ми знову зустрінемося.

Всім величезне дякую! Ви найкращі!

07.12.2016

Гармаш Єлизавета

Ознайомчий візит мені дуже сподобався. Все було на найвищому рівні. Дякую Івану та студентам за швидкі та точні відповіді. Трішки стомилися, але це варто спробувати. Завдяки ознайомчому візиту я вирішила в який університет хочу поступати, дякую!

(Дуже сподобався Вадим. Відповідав чітко, швидко та весело. Підняв настрій :))

04.12.2016

Павленко Анна

Поїздка дуже сподобалась. Вперше була за кордоном і отримала багато позитивних вражень в тому числі і від організації. Сподобалось те, що майже в кожному закладі ми мали можливість поспілкуватися саме з активними студентами і дізнатися їх думку про заклад.

В кожному місті був мінімум один заклад зі спеціальністю, яка мене цікавить, тому з поїздки я винесла максимум користі і визначилась остаточно, де хочу навчатись.

Велике дякую координаторам Ані, Роману та Вадиму, а також Івану за хорошу організацію групи, вміння піти на зустріч і корисні поради 🙂

03.12.2016

Борнак Олександр

Мені дуже сподобався ознайомчий візит. Це реально гарна можливість побачити університети, дізнатися все, що потрібно. Підтвердити або змінити свою думку, для того щоб зробити дійсно правильний вибір і не пошкодувати. Умови подорожі та проживання добрі, але трошки мало часу на все. На мою думку треба трошки більше часу на все і більше можливості побачити також місто, спокійно відпочити. Також я вважаю, що в подорожі кожен день має бути по 2-3 університети і час на обід, наприклад, з 14:00 – 15:00. Тобто, трошки забагато університетів і дуже втомливо, але дуже цікаво і звісно якщо є така змога, то потрібно цим користатися і їхати дивитися. Загалом: все добре, дуже дякую

Найбільше сподобався Вадим в Кракові. Позитивний, креативний – Like.

Роман також сподобався. Ну і Аня- Ви самі знаєте, але також добре все було.

01.12.2016

Пономаренко Ігор

Дякую за поїздку, але на мій погляд треба розширити кількість учбових закладів, які можна подивитися у Польщі та розширити тур до 4 чи 5 днів. Ви працюєте з 16-ма учбовими закладами, а ми подивилися 9. Дуже гарний координатор Вадим та Рома, вони на своєму місці.

Ваня дуже об’єктивно з доводами роз’яснює переваги усіх учбових закладів.

Дякую.

30.11.2016

Гість

Той час, що ми провели в Польщі був файним. Все було добре. Екскурсії по університетам були цікаві та пізнавальні. Інформація засвоюється просто та легко. Рекомендую їздити на такі екскурсії.

Усі координатори показали себе дуже добре. Вони цікаво все розповідали і доповнювали розповіді про університети та місця.

28.11.2016

Заповнити анкету
Конвертер валют