Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій

4-2

Варшава

  • Інформатика
  • Дизайн (інформатика)
  • Дизайн інтер’єру
  • Культурологія
  • Графіка
  • Інформаційний менеджмент

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій, м.Варшава
Polsko-Japońską Akademia Technik Komputerowych
Polish-Japanese Academy of Information Technology

Місія: підготовка висококваліфікованих спеціалістів для ринку праці в сфері застосування інформаційних технологій, здібних до співпраці зі спеціалістами і міжнародними організаціями.
image

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій (PJATK) – один з найкращих ІТ університетів Польщі. Він отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Університет був заснований в 1994 році після укладення договору між урядами Польщі та Японії. Особливістю цього Університету є навчальна програма, яка відповідає потребам ринку праці Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання та технічного прогресу. Особлива увага приділяється оволодінню практичними навиками. Завдяки цьому, студенти і випускники не мають проблем з пошуком роботи, яка відповідає їх амбіціям та інтересам. Навчання в Польщі – інвестиція в ваше майбутнє.

Ви можете відвідати Польсько-Японську Академію Комп’ютерних Технологій під час освітнього туру 20-24 листопада. Детальніше>>

PJATK має право присвоювати ступінь інженера і магістра комп’ютерних наук, а також звання доктора технічних наук. Навчальний заклад має аспірантуру, пропонує ряд професійних курсів.

Крім інформатики, яка є основним напрямком в Університеті, абітурієнту пропонуються різноманітні програми на факультетах: Комп’ютерних мистецтв, Дизайну інтер’єру, Інформаційного управління, Культури Японії.3769635746

У PJATK працюють багато видатних викладачів Польщі та інших країн світу. Університет також організує різні гостьові лекції та зустрічі з вченими, художниками та потенційними роботодавцями. Завдяки міжнародним угодам, студенти PJATK можуть брати участь в програмах обміну і навчатися в університетах-партнерах (у Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії).

Студенти PJATK користуються такими ж привілеями, як і студенти державних університетів, зокрема, знижки в громадському транспорті, безкоштовну охорону здоров’я і відстрочку від військової служби. Польський студентський парламент назвав Польсько-японську академію комп’ютерних технологій доброзичливим навчальним закладом для студентів.

PJATK підтримує своїх студентів, надаючи їм додаткові можливості для реалізації своїх захоплень в клубах та наукових гуртках. Відділ кар’єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками і потенційними роботодавцями. В Університеті добре розвинена система стипендій і стажувань у провідних компаніях. Це дозволяє мотивованим студентам працювати під час навчання, досягаючи кращих результатів. Навчання в PJATK дає гарантію знаходження хорошої і цікавої роботи.

В Академії з 2002-2003 рр. було впроваджено заочне навчання через Інтернет. Данний курс являє собою модифіковану версію стаціонарного навчання. Триває навчання 4 роки, а по завершенню випускник отримує ступінь інженера інформатики.699905028

У 2004 році в PJATK вперше в Польщі пройшов іспит з японської мови N-RYOKU-SHIKEN. Навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, єдиним в Центральній і Східній Європі, який дає можливість отримати сертифікат з японської мови. З 2004 р. при Університеті діє Центр іноземних мов, де студенти мають можливість вивчати іноземні мови і здавати такі іспити як TOEFL, GRE GMAT і PMI через Інтернет.

У 2015 році студент PJATK виграв у Світовому фіналі (організований спільно з Huawei), створивши найбільш інноваційний мобільний додаток і перемігши в Євро-Азійському конкурсі.

Основний корпус знаходиться в самому центрі Варшави, тому до нього легко дістатися на будь-якому транспорті і з будь-якого куточка міста. Академія має в своєму розпорядженні великі аудиторії, практичні кабінети, які обладнані найсучаснішою комп’ютерною технікою, що важливо для специфіки даного ВНЗ.

Навчання в PJATK – це краща інвестиція у Ваше майбутнє! Ми пропонуємо почати курс польської мови, як перший крок для вступу в PJATK.

Факти і цифри

  • Рік заснування – 1994 р.
  • Професійні кадри – близько 1500 чол.
  • Кількість студентів – більше 5500 чол.
  • Кількість іноземних студентів – близько 700 чол.

Сайт: www.pja.edu.pl