Суспільна Академія Наук, м. Краків

16

Краків

 • Міжнародні відносини
 • Інформатика
 • Туризм та рекреація
 • Педагогіка
 • Культурологія
 • Журналістика, ЗМІ
 • Безпека
 • Кіно й аудіовізуальне мистецтво
 • Англійська філологія
 • Логістика
 • Управління

Суспільна Академія Наук, м. Краків
Społeczna Akademia Nauk
University of Social Sciences

Місія: підготовка випускників відповідно до потреб ринку праці, здатних задовольнити вимоги ХХІ століття, до прийняття активних і конструктивних рішень.
image
Суспільна Академія Наук (САН) – один з кращих вищих навчальних закладів у Польщі, що був заснований в 1994 році. До кінця 2011 року Академія існувала під назвою Університет Підприємництва та Управління. За рішенням Міністерства Освіти, Університет отримав право називатись Академією.

В Академії можна здобути освіту першого та другого ступенів, підвищити кваліфікацію або ж вивчати елітарний бізнес-напрямок МВА (Мaster of Business Administration). Крім цього, у навчальному закладі можна навчатись на докторантурі. Навчання в Польщі відкриє для вас багато нових можливостей.

Суспільна Академія Наук у Кракові пропонує професійне навчання в галузі логістики, менеджменту, національної безпеки, а також в галузі культурології, англійської філології, інформатики, графіки. Університет пропонує навчання не тільки польською мовою, але й англійською.

15016385Завдання, яке ставить перед собою Академія – допомогти студентам поєднати своє хоббі та інтереси з майбутньою професією. Головною метою САН є налагодження співпраці з великою кількістю фірм, які можуть запропонувати студентам цікаву роботу після закінчення ВНЗ. Навчальні програми складені на основі проведених консультацій з представниками фірм кільканадцяти галузей таким чином, щоб якнайкраще підготувати випускників до потреб ринку. Як результат співпраці з різними фірмами та галузями, Університет пропонує навчання за новими спеціальностями: спортивна журналістика, е-адміністрація, графіка та проектування комп’ютерних ігор, маркетинг мас-медіа і PR, психологія в бізнесі, професійна комунікація, міжкультурний менеджмент.

Доповненням до навчання є численні курси і гуртки, а також практики, реалізовані Центром Кар’єри. Міжнародний відділ співробітництва реалізує обмін студентів та працівників САН в рамках програми Erasmus. Популярність цієї програми щорічно зростає. На сьогоднішній день студенти САН можуть продовжувати навчання в таких державах Європейського Союзу як – Бельгія, Болгарія, Франція, Іспанія, Голландія, Литва, Португалія, Румунія, Словенія, Італія. Перевагою ВНЗ також є співробітництво з Clark University (США), завдяки якому студенти можуть паралельно з навчанням в Польщі, отримати американський диплом Master, а також виїхати на навчання або практику за кордон.

Завдяки постійному пристосуванню до потреб ринку та високій якості навчання, Суспільна Академія Наук займає високі місця в державних рейтингах та здобула ряд нагород та відзнак, в т.ч.: Лідер Польського Бізнесу Business Center Club, Посол Польської Економіки, Школа Лідерів.

В Академії працює понад 500 викладачів-науковців. Серед них – почесні професори, відомі у науковому середовищі. Науково-педагогічний персонал – це вихідці з відомих вищих навчальних закладів: як польських, так і закордонних.

Згідно проведеного опитування, 71% випускників Суспільної Академії Наук вважає, що знання, отримані під час навчання, допомогли їм отримати високооплачувану роботу та сприяють кар’єрному росту.14352151

Матеріально-технічна база, безсумнівно, належить до сильних сторін Суспільної Академії Наук у Кракові. Вона дозволяє професійно здійснювати навчальний процес і різні наукові та дослідницькі проекти. Характеризує її цікава архітектура, сучасність та функціональність. Університет має сучасну дидактичну базу: великі лекційні зали, власну радіо-і телестудію, лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, бібліотеку разом із комп’ютеризованим читальним залом, тренажерний зал, буфет.

Бажаєте отримати якісні знання і навички, які допоможуть Вам побудувати успішне майбутнє, а також навчатись в одному з найкращих студентських міст, – оберіть для себе Суспільну Академію Наук у м.Кракові, оскільки це Університет з 20-ти річним досвідом в галузі освіти і традицій. Польська мова для початківців Ваш перший крок у цьому напрямку.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1994 р.
 • Професійні кадри – понад 500 чол.
 • Кількість студентів – понад 18 000 чол.

Сайт: krakow.spoleczna.pl/ua/