Університет Лазарського

Kb8aV8eauEo

Варшава

 • Адміністрація
 • Міжнародні відносини
 • Фінанси та бухгалтерський облік
 • Економіка
 • Право
 • Менеджмент та управління
 • Педагогіка

Університет Лазарського, м. Варшава
Uczelnia Łazarskiego
Lazarski University

Місія: створення місця, яке б поєднувало практичний вимір освіти, її міжнародний характер і трудову етику.
image

Університет Лазарського (UL) – провідний університет бізнесу і права у Польщі. Підтвердженням цього факту служать високі місця в рейтингах:

 • 1-е місце серед недержавних навчальних закладів у номінації «Кращий факультет права» (Gazeta Prawna 2007, 2008, 2009, 2010);
 • 1-е місце в конкурсі «Найбільш інноваційний і креативний університет у Польщі серед приватних університетів (2010, Edunews & Academic Informative Center);
 • провідна позиція в рейтингах університетів видань “Rzeczpospolita” і “Perspektywy”.

Ви можете відвідати Університет Лазарського під час освітнього туру 20-24 листопада. Детальніше>>

В Університеті навчаються більше 4000 майбутніх менеджерів, юристів, бізнесменів, дипломатів, політиків, маркетологів, фінансистів та економістів. В Університеті проводиться навчання більш ніж на 20 спеціальностях, можна обирати навчання як на польській, так і на англійській мовах, а завдяки британській акредитації є можливість отримання випускниками двох дипломів одночасно – польського Łazarski University і британського Coventry University. Тому якщо ви думаєте про навчання за кордоном Університет Лазарського буде правильним вибором. 14642

Велику увагу Університет приділяє тому, щоб навчальні програми були основою для професійної кар’єри. Програми багатьох спеціальностей підготовлені спільно з бізнес-партнерами, тобто провідними консалтинговими фірмами, банками, інтерактивними агентствами, туристичними концернами, інститутами місцевого самоврядування та позаурядовими організаціями. Велика роль відводиться практичним заняттям, стимулюючим іграм, методам ситуаційного аналізу, семінарам та круглим столам, які проводять видатні успішні експерти і професіонали. Студенти вчаться не тільки з книг, багато знань отримують в практиці. Під час навчання студенти активно беруть участь у програмі обов’язкових практик та стажувань в судах, прокуратурах, адміністративних установах, юридичних канцеляріях і фірмах, що діють в різних сферах.

Університет Лазарського відрізняється особливою увагою до іноземних мов. Інтенсивний курс двох іноземних мов є частиною освітньої програми, завдяки цьому випускники мають значні професійні переваги на ринку праці. Українці можуть пройти курси польської мови. 96% випускників знаходять роботу за фахом відразу після закінчення Університету!

Університет Лазарського – найпопулярніший університет в Польщі серед іноземців. Більше 80% студентів англомовних програм становлять іноземці, що робить Університет найбільш міжнародним ВНЗ в Польщі за процентним співвідношенням іноземних та польських студентів.

В Університеті діє система пунктів ECTS, якою користуються кращі європейські університети. Завдяки цьому студент може сам скласти розклад занять і сконцентруватися на тих предметах, які найбільше цікавлять. Гнучкий графік занять дозволяє розпочати працювати вже під час навчання. За будь-якою необхідною допомогою або інформацією, пов’язаною з навчанням, можна звернутися в Student Help Desk.

Викладачами в Університеті є відомі експерти з Польщі, Німеччини, Великобританії і США, які поєднують наукову діяльність з роботою в успішних і відомих на ринку фірмах і організаціях.58465634458

Лекції та семінари проходять в просторих аудиторіях, обладнаних новітньою комп’ютерною та аудіоапаратурою. В розпорядженні студента вражаюча бібліотека з літературою англійською та польською мовами, а також доступ до бібліотеки Уельського університету. Студент має можливість спілкуватися з друзями та близькими, користуючись розташованими в коридорах Університету комп’ютерами з вільним доступом до Інтернету. Університет має власний спортивний зал, в якому проводяться заняття з йоги і змагання Бійцівського клубу. Крім того, студенти мають змогу відвідувати фітнес-заняття, тренажерний зал, басейн, волейбол, баскетбол і футбол.

Перебуваючи в самому центрі Варшави, Університет Лазарського відкриває іноземним студентам широкі перспективи професійного росту, розвитку бізнесу, вражаючого відпочинку і подорожей.

Забудьте про стомлююче вбивання в голову інформації та перевантаженій програмі навчання. Завдяки навчальним програмам Університету Лазарського, Ви ввійдете на ринок праці з найкращою підготовкою, як теоретичною, так і практичною.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1993 р.
 • Професійні кадри – 250 чол.
 • Кількість студентів – більше 4000 чол.
 • Кількість іноземних студентів – більше 800 чол.

Сайт: www.lazarski.pl