Університет Менеджменту

1d0dbfd

Варшава

 • Адміністрація
 • Міжнародні відносини
 • Право
 • Менеджмент та управління
 • Інформатика
 • Європеїстика
 • Педагогіка
 • Політологія
 • Управління та інженерія продукції
 • Маркетинг
 • Дипломатія
 • Безпека

Університет Менеджменту (Вища Школа Менеджменту у Варшаві)
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
Warsaw Management University

Місія: формування людських ресурсів для інноваційної економіки.
image

Університет Менеджменту (WSM) – це один з найсучасніших приватних ВНЗ Польщі, який був заснований Асоціацією Економічних Ініціатив в 1995 році у Варшаві.

В Університеті навчається більше 6 тисяч студентів на стаціонарній, заочній та післядипломній формах навчання. З 2003-го року Університет менеджменту має британську систему акредитації BTEC (Business & Technology Education Council), дипломи якого визнаються більш ніж в 100 країнах світу.

Ви можете відвідати Університет Менеджменту під час освітнього туру 20-24 листопада. Детальніше>>

Університет менеджменту є одним з перших в Польщі, який отримав акредитацію «Edexcel international» і має статус офіційного центру «London Test of English» – це означає, що студенти, складаючи іспит з англійської мови, отримують свідоцтво «Edexcel international», яке засвідчує, що цей іспит прирівнюється до державного. На високому рівні відбувається вивчення інших іноземних мов. Тому освіта в Польщі хороший старт для початку кар’єри.

У 2005-му році WSM внесений до «Золотої книги Мазовецького бізнесу» за перемогу і перше місце в категорії «Освіта» на конкурсі «Мазовецька фірма року – 2004», а в 2006 році Університет менеджменту отримав визнання Європейського відділу якості та екології та сертифікат «Гарантія найвищої якості», а також титул лауреата за якість навчання.

7x5ka4bhza0У 2010 році Університет отримав вже сьому Європейську медаль, якою нагороджують товари і послуги, що відповідають європейському рівню.

Університет менеджменту співпрацює з вищими навчальними закладами різних країн: ELMS Colege США (з 1997 р.), HEC Liege Бельгія (з 1999 р.), Національний (Fitilas) коледж Патри, Греція (з 2008 р.), Київська національна академія державного управління (з 2003 р.), Україна. Угоди передбачають, зокрема, спільні дослідження, взаємний обмін студентами для навчання, обмін публікаціями, підручниками та методичною допомогою, спільну організацію науково-педагогічного стажування для викладачів та аспірантів, проведення спортивних змагань між командами обох університетів.

При вузі успішно функціонує агентство з працевлаштування, основною метою якого є допомога студентам в наданні роботи, виборі місця проходження практики або стажування, підготовці їх до майбутньої роботи, до співбесіди з роботодавцем, написання мотиваційного листа.

У вузі функціонують студентські клуби: клуб танцю, самооборони, аеробіки, кікбоксінгу, а також різні спортивні секції: футбольна, баскетбольна, тенісна. Університет Менеджменту підтримує традицію танцювальних змагань між студентами, влаштовуючи різні конкурси на вечірках і святкових заходах.nli_rpkpypg

Будівля Університету абсолютно унікальна, вона повністю відповідає новітнім вимогам і обладнана відповідно до найсучасніших технологій. Саме тому його назва «Кампус III-го тисячоліття» так органічно сприймається студентами вузу. Кампус має площу понад 20 000 метрів квадратних, у ньому розташовані лекційні зали, аудиторії для практичних занять і лабораторних робіт, комп’ютерні класи, бібліотеки, величезний спортивний комплекс з басейном, спортивним і тренажерним залами для професійних силових і аеробних тренувань, є підземна парковка на 300 місць, а також концертний зал на 700 місць, «Будинок студента» і затишні кафе.

Беручи до уваги зміни в сучасному світі, в тому числі на ринку праці, Університет менеджменту навчає студентів найкращих управлінських навичок. Завдяки цьому, вони розвивають свої здібності, можливості і отримують безцінний досвід самоврядування. Запишіться на уроки польської і почніть успішну кар’єру вже сьогодні.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1995р.
 • Професійні кадри – 250 чол.
 • Кількість студентів – більше 6000 чол.

Сайт: wsm.warszawa.pl