Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

kopia_logo_im._wincentego_pola_jpg

Люблін

 • Філологія
 • Інформатика
 • Туризм та рекреація
 • Педагогіка
 • Фізіотерапія
 • Косметологія
 • Фізичне виховання

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля
(Вища Суспільно-Природнича Школа ім. Вінцента Поля в Любліні)
Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie
Vincent Pol University in Lublin

Місія: Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля виник з думкою про всіх тих, хто прагне реалізувати свою професійну мету і матеріалізувати свої захоплення.
image

Університет Cуспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля (WSSP) – це приватний університет, розташований в Любліні, діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р.

Ви можете відвідати Університет Суспільно-Природничих Наук ім. В. Поля під час освітнього туру 20-24 листопада. Детальніше>>

Безкоштовні місця для вступників у 2018 році. Дізнатись більше>>

Університет пропонує навчання в системі денної і заочної форм на трьох рівнях освіти: ліцензіатському (бакалавр), магістерському і післядипломному. Університет Суспільно-Природничих Наук є одним з небагатьох у Польщі, у якому проводяться заняття англійською мовою. Тому навчання в Польщі для українців має багато переваг. ВНЗ має досвідчених і висококваліфікованих викладачів, які навчалися у видатних академічних осередках, а також професіоналів, практиків, які діють у різних галузях. Університет має розширену карту Еразмуса, завдяки чому студенти можуть виїжджати на студенський обмін, на практику під час канікул до країн Європейського союзу, а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну та Туреччини. Під час виїзду студенти отримують додаткову стипендію.

14138595Університет має оснащені сучасним обладнанням дидактичні зали, лабораторії та спеціалізовані кабінети, які забезпечують студентам високий рівень практичного навчання і реалізацію наукових цілей, які прописані у планах навчання. У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, массажу; хімічна лабораторія; наукові аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії і інформатики. У будинку Університету знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Університет має свою комп’ютерну мережу, яка базується на найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіо-доступом до Інтернету, користуватися яким можна у будь-якому місці вузу.

0039756429Для задоволення потреб жителів регіону і студентів Факультету фізіотерапії, в 2010 році був введений в дію сучасний Академічний центр фізіотерапії. Він діє на основі контракту з Національним фондом здоров’я Польщі (NFZ), оснащений новітнім діагностичним та реабілітаційним обладнанням, виконує роль місця для клінічних занять і студентської практики, а також є основою для наукових досліджень.

Студенти можуть користуватися багатими фондами Бібліотеки Університету (понад 20 000 томів). У приміщенні ВНЗ знаходиться також сучасний тренажерний зал, спортивно-оздоровчі зали, затишне кафе. До послуг викладачів і студентів – паркінг на більш ніж 120 автомобілів. Університет Суспільно-Природничих Наук розташований на перехресті головних комунікаційних сполучень міста. Завдяки цьому, студенти мають зручний під’їзд як засобами міського транспорту, так і легковими автомобілями. Тому варто почати курс польської мови якнайшвидше для вступу у ВНЗ.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 2000 р.
 • Професійні кадри – близько 300 чол.
 • Кількість студентів –  3000 чол.
 • Кількість іноземних студентів – 1200 чол.

Сайт: www.wssp.edu.pl