Університет Сівітас

collegium_civitas

Варшава

*Знижки на оплату за навчання!

*СТИПЕНДІЇ 150 євро/місяць

 • Міжнародні відносини
 • Соціологія
 • Політологія
 • Маркетинг
 • Журналістика, ЗМІ
 • Дипломатія
 • Безпека
 • Психологія

Університет Сівітас, м. Варшава
Collegium Civitas
Collegium Civitas

Місія: створення академічного середовища, сприятливого для мислення і дій завдяки навчанню на найвищому рівні; надання можливості здобути практичні навички, розширити горизонти і сформувати погляди зрілого громадянина країни.
image

Університет Сівітас – провідний недержавний університет, розташований у самому центрі Варшави. Університет був заснований у 1997 році під патронатом Польської Академії Наук: Інституту Фізіології та Соціології; Інституту Історії; Інституту Політичних Наук; Інституту Мистецтв та Інституту слов’янознавства. Статус некомерційної організації дозволяє тримати оплату за навчання на прийнятному рівні.

Відвідайте презентацію навчання у Польщі та дізнайтесь більше про цей університет>>

Університет Сівітас – сучасний університет з міжнародним характером та мультикультурним середовищем, привабливий для студентів та високо оцінений роботодавцями, буде хорошим вибором для навчання у Польщі. Найкраща якість освіти в Університеті неодноразово була підтверджена високими позиціями в національних рейтингах. Для прикладу, Університет Сівітас займав перше місце в рейтингу тижневика «Wprost» сім разів. В 2015 році в номінації «Інтернаціоналізація університетів» Сівітас зайняв третє місце серед усіх польських університетів в рейтингу «Perspektywу».

Університет має акредитацію Національної Акредитаційної Комісії та Університетської Акредитаційної Комісії. Вуз пишається своїми сертифікатами якості освіти такими як: the Kingston University London Certificate, Trustworthy University Certificate і Certificate of University of Leaders 2011.4032074997

Університет Сівітас є першим вищим навчальним закладом в Польщі, який впровадив навчання англійською мовою на бакалавраті та магістратурі в сфері Міжнародних Відносин та Політології. Університет пропонує близько 40 навчальних програм, що викладаються польською, англійською мовами, двомовні програми, які відповідають найсучаснішим вимогам.

Особливістю Університету є індивідуальний підхід до кожного студента, що підтверджується такими фактами: близько 300 предметів на вибір, заняття в маленьких групах, особистий контакт з представниками польської інтелектуальної еліти, практичні завдання під керівництвом професіоналів.

Навчання в Університеті проходить у невеличких аудиторіях, оснащених новітньою технікою. Під час занять викладачі використовують проектори, щоб показувати мультимедійні презентації та відеоролики. Окрім цього, студенти мають інтернет-доступ до матеріалів лекцій, презентацій та онлайн-реєстрації на курси.

Професійність і досвід засновників та викладацького складу завоювали Університету репутацію найкращого ВНЗ у вивченні міжнародних, соціальних і політичних дисциплін. Викладацький склад – це найвищого класу професіонали в своїх сферах, визнані міжнародні експерти в галузі дипломатії, бізнесу, мистецтва та журналістики, викладачі з Польської Академії Наук, дослідники і практики, посли та члени міжнародних організацій.85117193

В Університеті навчаються студенти з понад 50 країн світу. Студент матиме можливість зануритися в дійсно міжнародне і багатокультурне середовище. Університет Сівітас пропонує своїм студентам безліч міжнародних обмінних програм (у тому числі з можливістю отримання стипендії), практик, стажувань в більш ніж 70 партнерських університетах і організаціях по всьому світу.

Університет Сівітас знаходиться в самому центрі Варшави, у всесвітньо відомому Палаці Культури і Науки. Тут Ви завжди будете в епіцентрі самого цікавого. Запишіться на уроки польської мови і відкрийте величезний світ нових можливостей.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1997 р.
 • Професійні кадри – близько 200 чол.
 • Кількість студентів – 2000 чол.

Сайт: www.civitas.edu.pl