Університет Соціальної Психології

7

Варшава

 • Соціологія
 • Психологія
 • Право
 • Філологія
 • Культурологія
 • Журналістика, ЗМІ
 • Безпека

Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук, м. Варшава
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
University of Social Sciences and Humanities

Місія: «Ми навчаємо людей як жити в світі швидких змін» – PHD, A. ELIASZ, Ректор SWPS.

Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук (SWPS) – найбільший комерційний університет Польщі, був заснований в 1996 році. Висококваліфікований і досвідчений професорсько-викладацький склад, безсумнівно, є одним з дорогоцінних активів Університету. На регулярній основі студенти залучені в безліч науково-дослідних проектів, які фінансуються з різних грантів ЄС. Все це знаходить відображення у великій кількості публікацій, написаних співробітниками, професорами і студентами Університету. Навчання в Польщі для українців відкриває дуже багато нових можливостей.

Відвідайте презентацію навчання у Польщі та дізнайтесь більше про цей університет>>

Університет користується чудовою репутацією серед вчених усього світу і займає високі позиції в польських рейтингах вищих навчальних закладів, а також серед роботодавців.217183579548

У січні 2009 р. Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук отримав повне індивідуальне членство в Європейській Асоціації Університетів – організації, членами якої є кращі європейські вузи.

У 2008 році Університет посів друге місце в Академічному Рейтингу як «престижний університет», опублікованому Центром академічної інформації.

В 2005, 2006 і 2007 роках Університет був нагороджений сертифікатом, як такий, що «заслуговує довіру». Ця нагорода означає, що Університет надає студентам високий рівень знань та забезпечує комфорт навчального процесу.

Під час міжнародного форуму ринкових відносин у Вроцлаві в 2003 році, Університет був нагороджений Стальною Перекладиною за використання найновітніших досягнень в області психології.

В навчальних програмах особлива увага приділяється поєднанню теорії та практики, що відповідають актуальним і прогнозованим вимогам ринку праці. Це забезпечує студентам і випускникам максимальні шанси працевлаштування. Більшість студентів отримують свою першу роботу ще будучи студентами. Студенти отримують всебічні знання, що відповідають міжнародним стандартам освіти, беруть участь в лекціях і практиках видатних академічних експертів, фахівців-практиків з Польщі та з-за кордону.

SWPS надає широкі можливості наукового розвитку. В університеті працює понад 30 наукових гуртків. Вже на першому курсі студент може бути одним з організаторів міжнародної конференції або важливої події в науковому житті не тільки вузу, а й Польщі. Також в SWPS є можливість записатися в хор, який був створений за ініціативи Студентської ради. До його складу входять студенти різного віку, напрямків та спеціальностей.

41426069861Університет велику увагу приділяє вивченню іноземних мов. Студент може опанувати не тільки англійську та німецьку, але також іспанську, шведську, норвезьку і навіть арабську мови. Кожен студент працює в своїй групі, яка відповідає рівню його знань. Навіть у тих студентів, хто вибирає польськомовну програму навчання, багато лекцій ведуться на англійській мові.

Головний корпус SWPS – це сучасний навчальний комплекс, забезпечений високотехнологічним устаткуванням, який включає в себе безліч комп’ютерних класів, просторі аудиторії, їдальні на кожному поверсі, велика бібліотека, книжковий магазин наукової літератури, доступ до Інтернету в будь-якій точці Університету, сучасні комп’ютерні лабораторії, які призначені для навчальних цілей. Для забезпечення оптимальних умов роботи, в Університеті було відкрито лабораторії експериментальної, порівняльної і еволюційної психології.

Протягом усієї своєї діяльності Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук довів, що він є вузом великих можливостей.

Польська мова для початківців – Ваш перший крок до успіху.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1996 р.
 • Професійні кадри – більше 1000 чол.
 • Кількість студентів – 15500 чол.
 • Кількість іноземних студентів – близько 1550 чол.

Сайт: www.swps.pl