Академія Фінансів та Бізнесу Вістула, м. Варшава

2

Варшава

 • Адміністрація
 • Міжнародні відносини
 • Фінанси та бухгалтерський облік
 • Економіка
 • Соціологія
 • Менеджмент та управління
 • Філологія
 • Інформатика
 • Туризм та рекреація
 • Журналістика, ЗМІ

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула, м. Варшава
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Vistula University

Місія: надання високого рівня освіти для міжнародних студентів, враховуючи їх потреби та побажання.
image

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Vistula) – приватний інтернаціональний університет у Варшаві, який був заснований в 1996 році. З самого початку існування Університет прагнув створити найбільш сприятливе середовище для навчання і досліджень. Виконання місії підтверджується тим, що Університет вже об’єднав студентів з більш ніж 40 країн зі всього світу.

Ви можете відвідати Академію Фінансів та Бізнесу Вістула під час освітнього туру 20-24 лиcтопада. Детальніше>>

Протягом багатьох років Вістула займає високі позиції в рейтингах. В 2011 році Університет Вістула отримав престижний сертифікат «Університет Лідерів». У 2013 році Академія зайняла почесне 6 місце серед приватних ВНЗ в рейтингу «Perspektywy». В 2015 році займає 2-ге місце серед приватних університетів в рейтингу «Perspektywy»за інтернаціоналізацією. Університет зробив стрімкий ривок вперед, тим самим опинившись в десятці кращих.

y_22e4b1b1В Академії Вістула є програми польською та англійською мовами. Спектр послуг, доступний іноземним студентам, включає інтенсивні підготовчі курси іноземної мови, екскурсійні тури, планування кар’єри та студентські практики, інформаційне бюро, різні культурні заходи, спортивні та наукові клуби. Найталановитіші студенти можуть отримувати стипендії або знижки на навчання. Освіта в Польщі дає багато можливостей.

3200 студентів і 250 співробітників ВНЗ мають один з найкрасивіших і самих сучасних кампусів у Варшаві, він розташований в 50 метрах від станції метро. Приміщення площею 25 000 м. кв. включає 6 комп’ютерних лабораторій, 8 аудиторій, 60 лекційних залів, багату бібліотеку, сучасну їдальню, спортивний і тренажерний зали. Для студентів та співробітників академії працює безкоштовна медична служба. Спортивна асоціація навчального закладу пропонує широкий спектр спортивних заходів.

y_2616b62eАкадемія є членом WACE (Всесвітньої асоціації кооперативної освіти). Крім стандартної програми навчання, ВНЗ пропонує відвідування Посольського клубу (35 послів і дипломатів), підготовчу мовну школу (в т.ч. підготовка до TOEFL, IELTS), СO-OP освіту. CO-OP – це перша програма кооперативної освіти в Польщі, яка об’єднує вищу освіту з бізнесом так, щоб навички і кваліфікація, отримані в процесі навчання, були затребувані роботодавцями. Бізнес-партнерами Академії являються такі корпорації як Microsoft, Oracle, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica and IBM. Ці компанії беруть активну участь у доопрацюванні навчальних програм, надають своїх тренерів, пропонують оплату студентських практик та забезпечують працевлаштування для студентів і випускників. Завдяки цьому випускники Вістули отримують не тільки диплом про вищу освіту, але і сертифікати промислових підприємств.

Динамічне зростання Академії Вістула в польських рейтингах університетів, пояснюється кількома чинниками. По-перше, Університет Вістула зробив акцент на залучення закордонних студентів, розробивши англійські програми, які не тільки вважаються одними з кращих в Польщі, але і доступні за ціною. По-друге, Університет Вістула зробив кроки по розширенню пропонованих спеціальностей, об’єднавши під егідою «групи університетів Вістула» Європейську Академію Мистецтв та Університет Туризму і Рекреації у Варшаві. По-третє, була проведена робота з поліпшення дидактичної бази та умов отримання освіти – запрошені авторитетні викладачі, розроблені нові програми навчання, відкриті комп’ютерні кімнати, створені умови для того, щоб студенти могли займатися спортом. З метою залучення професорів і відкриття нових програм навчання, Університет Вістула об’єднався в 2012-му році з Академією Фінансів у Варшаві (з тих пір повна назва звучить наступним чином: Академія Фінансів та Бізнесу Вістула).

Тільки в Академії Вістула Ви зможете отримати освіту за двома програмами бакалавра за ціною однієї, заробити до 4000 EUR під час літньої практики. Починайте вивчати польську мову і вступайте до Академії Вістула.

Факти і цифри

 • Рік заснування – 1996р.
 • Професійні кадри – 210 чол.
 • Кількість студентів – 3200 чол.
 • Кількість іноземних студентів – 1210 чол.

Сайт: www.vistula.edu.pl