Університет Економіки та Інновацій

lublin_logo

Люблін

  • Адміністрація
  • Економіка
  • Інформатика
  • Логістика
  • Психологія
  • Менеджмент
  • Внутрішня безпека
  • Механіка та машинобудування
  • Педагогіка
  • Транспорт

Університет Економіки та Інновацій у м. Люблін

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji

Місія: Вища школа економіки та інновації (WSEI) створює сучасне і всебічно освічене громадянське суспільство, надає допомогу молодим науковцям і бізнесу, підтримує місцеве співтовариство, працюючи, щоб поліпшити економічний стан регіону.

Вища школа економіки та інновації (WSEI) – це найбільший приватний університет в Східній Польщі, який належить до грона елітних та престижних університетів, що отримують найвищі нагороди в галузі навчання та відповідає потребам ринку праці. Входить до числа 17 найкращих університетів серед 200 вишів у Польщі , які готують фахівців у сфері економіки.

З точки зору підготовки випускників до виходу на ринок праці WSEI є безумовним лідером.

Високий рівень навчання в WSEI знаходить своє відображення в оцінках незалежних установ та експертів в галузі вищої освіти. Отримані сертифікати підтверджують визнання університету як освітньої інституції, що дотримується високих стандартів в навчанні. Серед таких нагород: «Найбільш інноваційний і креативний університет в Польщі в створенні кар’єрних перспектив» – нагорода засвідчує, що університет як установа, представляє якнайкращі інструменти і проекти для поліпшення статусу випускників на ринку праці; «Польська нагорода інноваційності» – нагороду отримують найбільш інноваційні і креативні університети, науково-дослідницькі організації, фірми та організації, діяльність яких характеризує інноваційність і дбайливість в науково-дослідницькій сфері.

Навчальний заклад зорієнтований на надання, перш за все, практичних навичок, тому викладацький склад сформований з висококваліфікованих науковців, а також висококласних фахівців, практиків економічного життя, які готові ділитися своїм досвідом, накопиченим в солідних компаніях та установах. Це забезпечує високий рівень викладання в поєднанні з економічними реаліями нашого регіону, Польщі та Європи.

WSEI концентрує увагу на якісному працевлаштуванні студентів і випускників, співпрацюючи з перспективними працедавцями.

Особливу увагу Університет економіки та інновацій в Любліні приділяє всебічному розвитку студентів, тому сприяє їх активному обміну, приймаючи участь у освітній програмі ERASMUS+. Студенти Вищої школи мають змогу впродовж одного семестру навчатися у закордонному ВНЗ, що є партнером WSEI. Також студенти мають змогу проходити практику в іноземних фахових організаціях. Завдяки цьому після закінчення університету студенти, що отримали таку практичну підготовку, можуть знайти найбільш престижного роботодавця. Щороку у Вищій школі проводиться виставка працевлаштування, де за допомогою люблінського Центру зайнятості студенти мають змогу обрати собі роботодавця.

ВНЗ має сучасну навчальну базу, навчальний корпус оснащено сучасним мультимедійним обладнанням, науковий розвиток забезпечують навчальні лабораторії з унікальною науково-дослідною апаратурою.

Університет економіки та інновацій надає велике значення науковим дослідженням, їх внеску в розвиток науки і впливу на життя людей.

Факти і цифри

Рік заснування – 2000р.

Професійні кадри – понад 105 чол.

Кількість студентів – понад 11900 чол.

Сайт: www.wsei.lublin.pl